عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه شرکت لوله سازی اهواز در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی:

شرکت لوله‌سازی اهواز ، یکی از افتخارات صنعت نفت و لوله‌سازی در خاورمیانه است

تاریخ انتشار: پنجشنبه 20 اردیبهشت 1403 | 18:36 ب.ظ
شرکت لوله‌سازی اهواز ، یکی از افتخارات صنعت نفت و لوله‌سازی در خاورمیانه است زمان مطالعه: ۲ دقیقه شرکت لوله‌سازی اهواز با حدود بیش از ۵۰ سال قدمت، یکی از افتخارات صنعت نفت و لوله‌سازی نه تنها در کشور بلکه در خاورمیانه بوده است. مجمع نمایندگان مجلس استان خوزستان با تمام توان و ظرفیت های خود از شرکت های خوزستانی توانمند مثل شرکت لوله سازی اهواز حمایت خواهد کرد .
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

به گزارش خبرنگار اعتدال نخبگان ،مجتبی یوسفی در حاشیه بازدید از غرفه شرکت لوله سازی اهواز در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز و پتروشیمی در تهران، با بیات این مطلب اظهار کرد: تلاش خواهیم کرد ظرفیت های بالقوه و نهفته در استان را با همدلی و هم افزایی نمایندگان مجلس و خبرگان رهبری را فعال تر کنیم و مطالبات به حق مردم در حوزه توسعه صنایع را تحقق ببخشیم.

نماینده مردم اهواز، باوی ، حمیدیه و کارون افزود: شرکت لوله سازی اهواز در تامین لوله برای پروژه های نفتی کشور علمکردی قابل تحسین و بی بدیلی داشته است.

نماینده مردم اهواز، باوی ، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با تمام توان و تدبیر از شرکت های خوزستان توانمند مثل شرکت لوله سازی اهواز، گروه ملی فولاد و … حمایت تمام قد و دفاع قاطع خواهیم کرد زیرا ظرفیت ها و توانمندی این شرکت ها برای همه به اثبات رسیده است.

این عضو قوه مقننه با بیان اینکه لوله‌سازی اهواز یک شرکت صنعتی مولد و اقتصادی است، افزود: لوله‌سازی اهواز توان بالایی در تولید لوله‌ها بویژه لوله‌های جریانی برای خطوط انتقال و مرتبط با صنایع نفت و گاز دارد. امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شده است شاهد تحقق این راهبرد در این شرکت باشیم.

وی گفت: با پیگیری‌هایی که صورت گرفت شرکت لوله‌سازی اهواز توان تولید محصولات جدید موردنیاز صنعت نفت مانند لوله بدون درز (درون چاهی) که برای فشار بالای نفت و گاز استفاده می‌شوند را پیدا کرده و امیدواریم در این نمایشگاه شاهد انعقاد قراردادهای خوبی با شرکت های نفتی در این خصوص باشیم

یوسفی خاطرنشان کرد: با کمک همه نمایندگان تلاش خواهیم کرد شرکت هایی مثل لوله سازی اهواز، فولاد خوزستان و… در کشور همچنان مثل گذشته در حوره تولید و صنعت حرف برای گفتن داشته باشند تا شاهد توسعه اشتغال در استان خوزستان و خلق ثروت در کشور باشیم.

وی با اشاره به تلاش برای توسعه فعالیت ها در حوزه صنعت نفت ادامه داد: یکی از شرکت های توانمند که سابقه مشخص در حوزه تولید لوله های صنعتی به ویژه خطوط اصلی انتقال نفت و گاز را دارد، شرکت لوله سازی اهواز است.

یوسفی عنوان کرد: شرکت لوله سازی اهواز ظرفیتی برای بعد صنعتی استان خوزستان و شهر اهواز است که از گذشته تا کنون به خوبی فعالیت داشته است اما با بی دقتی های انجام شده در سالیان گذشته فراز و نشیب هایی داشته است که خوشبختانه با تلاش های انجام شده در چهارساله گذشته دوباره رونق به این شرکت بازگشته است.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: برای اینکه شرکت لوله سازی اهواز فعالیت داشته باشد لازمه آن این است که خطوط انتقال لوله نفت و گاز کشور توسعه یابد و در این راستا امیدواریم شاهد تحول بسیار خوبی در این فعالیت های این مجموعه باشیم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار