بررسی مصوبات دور دوم سفر استانی رییس جمهور به خوزستان

تاریخ انتشار: پنجشنبه 4 خرداد 1402 | 10:53 ق.ظ
بررسی مصوبات دور دوم سفر استانی رییس جمهور به خوزستان زمان مطالعه: < 1 دقیقه با حضور معاون اجرائی رییس جمهور جلسه بررسی مصوبات دور دوم سفر استانی هیئت دولت به خوزستان برگزار شد. به گزارش نخبگان و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما استان خوزستان، نشست تخصصی مجمع نمایندگان استان خوزستان برای بررسی و پیگیری مصوبات دور دوم سفر استانی رییس جمهور به این استان برگزار شد. با توجه به […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

با حضور معاون اجرائی رییس جمهور جلسه بررسی مصوبات دور دوم سفر استانی هیئت دولت به خوزستان برگزار شد.

به گزارش نخبگان و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما استان خوزستان، نشست تخصصی مجمع نمایندگان استان خوزستان برای بررسی و پیگیری مصوبات دور دوم سفر استانی رییس جمهور به این استان برگزار شد.

بررسی مصوبات دور دوم سفر استانی رییس جمهور به خوزرستان

با توجه به تاکید رییس جمهور بر نظارت بر اجرای مصوبات سفر‌های استانی، نشست تخصصی مجمع نمایندگان استان خوزستان با معاون اجرایی رییس جمهور در راستای بررسی مصوبات دور دوم سفر‌های استانی رئیس جمهور دوم خرداد در ساختمان نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

در این جلسه نمایندگان نقطه نظرات خود را پیرامون مسائل مختلف استان مطرح و گزارشی از پیشرفت طرح‌های عمرانی استان ارایه کردند.

همچنین نمایندگان با قدردانی از نگاه ویژه دولت گفتند: انتخاب خوزستان به عنوان نخستین مقصد سفر‌های استانی امسال نشان از نگاه ویژه و خاص رییس جمهور و هیات دولت به این استان است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رییسی رییس جمهور در دور دوم سفر‌های استانی، اوایل اردیبهشت ماه به استان خوزستان سفر کرد که به گفته علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان در این دور، ۱۸۰ هزار میلیارد ریال برای پروژه مصوب این استان در نظر گرفته شد.

حسینی محراب بیان کرد: همچنین در جریان این سفر تفاهم نامه‌هایی میان دستگاه‌های اجرایی و همچنین شرکت‌ها و واحد‌های مختلف بخش‌های خصوصی و دولتی منعقد شده و مدیران باید با جدیت این تفاهم نامه‌ها را پیگیری نموده تا به مرحله اجرا برسند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار