باید یک اسپانسر دائمی برای استقلال خوزستان پیدا کنیم

دکتریوسفی: گروه ملی و بانک ملی تمایل قلبی به تیم داری ندارند

تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۳۶ ب٫ظ
دکتریوسفی: گروه ملی و بانک ملی تمایل قلبی به تیم داری ندارند عضور فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان این که باید یک اسپانسر دائمی برای استقلال خوزستان پیدا کنیم، گفت: احساس می کنم بانک ملی کشور صداقتی در این موضوع ندارد و باید به صورت تاکیدی اعلام کند که آیا قصد تیم داری دارد یا خیر. به گزارش نخبگان، دکتر همایون یوسفی در حاشیه بازدید […]

عضور فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان این که باید یک اسپانسر دائمی برای استقلال خوزستان پیدا کنیم، گفت: احساس می کنم بانک ملی کشور صداقتی در این موضوع ندارد و باید به صورت تاکیدی اعلام کند که آیا قصد تیم داری دارد یا خیر.

به گزارش نخبگان، دکتر همایون یوسفی در حاشیه بازدید وزیر ورزش و جوانان از دو پروژه ورزشی اهواز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با اقداماتی که در سطح استان انجام می شود، منابعی در سطح خوزستان قرار داده شده که رو به رشد هستند و ان شاءالله طی چند سال آینده، امکانات بیشتری برای زیرساخت های ورزشی استان فراهم شود.

وی افزود: مبلغی بالای هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان به کل بودجه کشور در حوزه ورزش اضافه شده است که بیشتر آن متعلق به استان ها است و به تبع آن نیز سهم مناسبی به استان خوزستان می رسد که ان شاءالله بتواند به تکمیل پروژه ها به ویژه پروژه های نیمه تمام کمک کند.

نماینده مردم اهواز با بیان این که نگاه فراکسیون به خوزستان ویژه است، عنوان کرد: به هر حال زیرساخت های فیزیکی و انسانی مناسبی در حوزه ورزش دارد.

وی همچنین گفت: نگاه وزیر به حوزه ورزش بانوان را مناسب ارزیابی می کنیم.

یوسفی در خصوص استقلال خوزستان هم بیان کرد: تلقی ما این است که گروه ملی و بانک ملی تمایل قلبی به تیم داری ندارند و باید تکلیف را به صورت کلی مشخص کنیم. با حمایت استاندار به صورت موردی اعتباراتی به تیم تزریق شده است ولی این گونه فایده ندارد و درمان اصلی این تیم نیست.

وی افزود: باید یک اسپانسر دائمی برای استقلال خوزستان پیدا کنیم و احساس می کنم بانک ملی کشور صداقتی در این موضوع ندارد و باید به صورت تاکیدی اعلام کند که آیا قصد تیم داری دارد یا خیر.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi