فهرست شهرستان‌های قرمز، نارنجی و زرد خوزستان

تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ | ۲۱:۳۵ ب٫ظ
فهرست شهرستان‌های قرمز، نارنجی و زرد خوزستان زمان مطالعه: ۲ دقیقه اعتدال نخبگان/ وضعیت شهرستان‌های قرمز، نارنجی و زرد از لحاظ کرونا در کشور ، از سوی معاونت بهداشت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد که در خوزستان، اهواز تنها وضعیت قرمز دارد. به گزارش خبرنگار نخبگان بر این اساس از مجموع ۲۷ شهرستان خوزستان ، اهواز تنها وضعیت قرمز دارد، ۱۵ شهرستان […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

اعتدال نخبگان/ وضعیت شهرستان‌های قرمز، نارنجی و زرد از لحاظ کرونا در کشور ، از سوی معاونت بهداشت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد که در خوزستان، اهواز تنها وضعیت قرمز دارد.

به گزارش خبرنگار نخبگان بر این اساس از مجموع ۲۷ شهرستان خوزستان ، اهواز تنها وضعیت قرمز دارد، ۱۵ شهرستان وضعیت نارنجی، و ۱۱ شهرستان دیگر وضعیت زرد دارند.

بنا به اعلام مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در شهرستان‌های قرمز کرونایی به مدت ۲ هفته مشاغل سطح ۲، ۳ و ۴ تعطیل، و تنها یک سوم کارمندان در محل کار حضور پیدا خواهند کرد. همچنین در شهرستان‌های نارنجی مشاغل سطح ۳ و ۴ تعطیل خواهند بود و ۵۰ درصد کارمندان ادارات در محل کار حضور پیدا خواهند کرد. در شهرستان‌های زرد نیز مشاغل سطح چهار تعطیل بوده و دو سوم کارکنان ادارات به مردم خدمات ارایه می‌دهند.

این گزارش حاکیست: امکان تغییر در وضعیت کرونایی شهرستان‌ها وجود دارد.

بر اساس اعلام مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، از روز شنبه اول آذر محدودیت جدید در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد اعمال می‌شود.

فهرست شهرستان‌های قرمز، نارنجی و زرد از لحاظ کرونا در خوزستان به شرح زیر است:

آبادان  نارنجی

آغاجاری نارنجی

امیدیه نارنجی

اندیکا زرد

اندیمشک نارنجی

اهواز قرمز

ایذه نارنجی

باغملک  نارنجی

باوی زرد

بندر ماهشهر زرد

بهبهان  نارنجی

حمیدیه زرد

خرمشهر نارنجی

دزفول  نارنجی

دشت آزادگان  زرد

رامشیر  نارنجی

رامهرمز نارنجی

شادگان  نارنجی

شوش  زرد

شوشتر نارنجی

کارون نارنجی

گتوند  زرد

لالی نارنجی

مسجدسلیمان  نارنجی

هفتکل  زرد

هندیجان  زرد

هویزه زرد

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi