رئیس سازمان بسیج هنرمندان خوزستان:

هفتمین جشنواره سراسری شعر بسیج ۲۹ دی‌ماه در اهواز برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 دی 1396 | 17:31 ب.ظ
هفتمین جشنواره سراسری شعر بسیج ۲۹ دی‌ماه در اهواز برگزار می‌شود زمان مطالعه: < 1 دقیقه رئیس سازمان بسیج هنرمندان خوزستان گفت: هفتمین جشنواره سراسری شعر بسیج ۲۹ دی‌ماه با حضور هنرمندان و شاعران انقلابی کشور و شاعرانی از کشورهای عراق، سوریه، یمن، لبنان، به میزبانی سازمان بسیج هنرمندان سپاه ولیعصر (عج) خوزستان برگزار می‌شود. به گزارش نخبگان و به نقل از فارس، محسن حویزه در گفت و گویی از برگزاری […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

رئیس سازمان بسیج هنرمندان خوزستان گفت: هفتمین جشنواره سراسری شعر بسیج ۲۹ دی‌ماه با حضور هنرمندان و شاعران انقلابی کشور و شاعرانی از کشورهای عراق، سوریه، یمن، لبنان، به میزبانی سازمان بسیج هنرمندان سپاه ولیعصر (عج) خوزستان برگزار می‌شود.

به گزارش نخبگان و به نقل از فارس، محسن حویزه در گفت و گویی از برگزاری هفتمین جشنواره سراسری شعر بسیج در اهواز خبر داد و اظهار کرد: این برنامه ۲۹ دی‌ماه با حضور هنرمندان و شاعران انقلابی کشور و شاعرانی از کشورهای عراق، سوریه، یمن، لبنان به میزبانی سازمان بسیج هنرمندان سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان برگزار می‌شود.

وی افزود: فراخوان این جشنواره در بخش‌هایی ازجمله شعر کلاسیک، محاوره، ترانه، شعر نوجوان و شعر نو با موضوع مقاومت و پایداری در تیرماه امسال اعلام شد.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان خوزستان با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره پایان مردادماه ۹۶ اعلام‌شده بود، بیان کرد: در مرحله دوم نیز با توجه به استقبال علاقه‌‌مندان شاعر خوزستانی در بخش شعر نو تا پایان مهرماه تمدید شد.

وی گفت: بیش از هزار اثر از ۳۵۰ شاعر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که از نفرات برتر در مراسم اختتامیه تقدیر به عمل می‌آید، همچنین از کتاب آثار جشنواره بانام «تا قرارگاه آسمانی» رونمایی می‌شود.

به گزارش فارس، این جشنواره ۲۹ دی‌ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۸ در اهواز کیانپارس، خیابان ۱۷ شرقی، سالن اجتماعات سازمان مخابرات خوزستان برگزار می‌شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار