پیش بینی بارندگی در برخی نقاط خوزستان

تاریخ انتشار: پنجشنبه 18 آبان 1396 | 15:24 ب.ظ
پیش بینی بارندگی در برخی نقاط خوزستان زمان مطالعه: < 1 دقیقه به گزارش نخبگان و به نقل از ایرنا، مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بارندگی در روز شنبه برای بیشتر نقاط استان پیش بینی می شود. کوروش بهادری اظهار کرد: روز شنبه از ظهر تا آخر شب شاهد افزایش ابرو بارش های پراکنده باران در بیشتر نقاط استان خواهیم بود. وی افزود: شدت بارندگی در شمال […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش نخبگان و به نقل از ایرنا، مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بارندگی در روز شنبه برای بیشتر نقاط استان پیش بینی می شود.

کوروش بهادری اظهار کرد: روز شنبه از ظهر تا آخر شب شاهد افزایش ابرو بارش های پراکنده باران در بیشتر نقاط استان خواهیم بود.
وی افزود: شدت بارندگی در شمال استان بیشتر از سایر نقاط پیش بینی می شود.
بهادری ادامه داد: میزان رطوبت نسبی امروز صبح در بیشتر نقاط استان پایین بوده و بیشترین میزان رطوبت در هندیجان با ۷۹ درصد گزارش شده است.
مدیر کل هواشناسی خوزستان بیان کرد: مدلها نشان می دهد تا فردا جو در خوزستان و در کربلا و نجف پایدار است.
وی اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته امیدیه با ۳۶ و ایذه با ۱۱ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین وخنک ترین نقاط استان گزارش شده و بیشترین دمای امروز اهواز به ۳۴ و فردا صبح حداقل به ۱۶ درجه سانتیگراد خواهد رسید.
بر اساس این گزارش پدیده شرجی از اول هفته بر خوزستان حاکم بود و میزان رطوبت نسبی آبادان در برخی روزهای هفته به ۱۰۰ درصد رسید.
همچنین اوایل هفته برخی نقاط استان شاهد بارش باران بودند و بیشترین میزان بارش در شوش با ۱۴٫۴ میلی متر ثبت شده است.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi