کاهش ۵۴ درصدی مصرف برق ستاد مرکزی نفت و گاز مارون

تاریخ انتشار: یکشنبه 17 تیر 1403 | 18:13 ب.ظ
کاهش ۵۴ درصدی مصرف برق ستاد مرکزی نفت و گاز مارون زمان مطالعه: < 1 دقیقه اداره نگهداری و تعمیرات شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون موفق شد کلید و مکانیزم مربوط به سیستم ATS(Automatic Transfer Switch) برق اضطراری ستاد مرکزی این شرکت را مورد تعمیر اساسی و با تعویض تجهیزات، مجددا در سرویس قرار دهد که به موجب آن، بیش از ۵۴ درصد صرفه جویی و کاهش مصرف برق را در ساعات اداری محقق ساخت.
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش نخبگان و به نقل ازروابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون این سیستم شامل کلید دوطرفه موتوردار ۴ پل با ظرفیت ۲۵۰۰ آمپر بوده که از منابع داخلی تامین و پس از bus bar لازم، تست و راه اندازی شد.

شایان ذکر است توان مورد نیاز این سیستم از طریق یک دستگاه دیزل ژنراتور تامین می شودکه  پس از راه اندازی ، حدود ۱۱۰۰ آمپر از مصرف شبکه برق سراسری کاهش یافت.

دکتر منوچهر حیدری نیا، رئیس نگهداری و تعمیرات شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون این مهم را دستاوردی درخور تحسین در شرایط نیاز مردم به برق دانست و از کلیه دست اندرکاران این پروژه به ویژه کارگروه تعمیرات برق(واحد فنی و مهندسی) اداره نگهداری و تعمیرات شرکت تقدیر نمود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار