برای دومین سال پیاپی، حراست نفت و گاز مارون حراست برتر مناطق نفتخیز جنوب شد

تاریخ انتشار: یکشنبه 17 تیر 1403 | 18:16 ب.ظ
برای دومین سال پیاپی، حراست نفت و گاز مارون حراست برتر مناطق نفتخیز جنوب شد زمان مطالعه: < 1 دقیقه اداره حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون برای دومین سال پیاپی به عنوان “حراست برتر” سال ۱۴۰۲ در میان حراست های شرکت های تابع شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شناخته شد.
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، عملکرد شایسته حراست این شرکت در پیشبرد برنامه و اجرای دستورالعمل ها علاوه بر اقدامات فوق برنامه همچون استفاده از تجهیزات نوین، پیگیری پروژه های حفاظت الکترونیک، گشت های عملیاتی و ارتباط مناسب با نهاد ها و سازمان های ذیربط از اهم شاخص های موثر بر انتخاب به عنوان حراست برتر اعلام شدند.

مهندس قباد ناصری، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون طی پیامی این دستاورد ارزنده را نتیجه برخورداری سازمان از حراست مردان متعهد و کارآمد ارزیابی کرد و از رئیس و کلیه پرسنل خدوم و زحمتکش اداره حراست شرکت به خاطر تامین آرامش فرآیند تولید علاوه برحراست از سرمایه های انسانی و سایر دارایی های ارزشمند مردم (نزد شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون) تقدیر و تشکر به عمل آورد.

سید محمد موسوی، رئیس حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون نیز از حمایت های مدیرعامل این شرکت و سید محمد علی سدیری، رئیس حراست شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تقدیر نمود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار