استاندار خوزستان در جمع رسانه ها: ارتباط مدیران با رسانه ها باید تقویت شود؛

مدیری که نتواند رتبه مورد توجه را کسب کند، آن مدیر را نمی‌خواهیم

تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 بهمن 1402 | 20:33 ب.ظ
مدیری که نتواند رتبه مورد توجه را کسب کند، آن مدیر را نمی‌خواهیم زمان مطالعه: ۳ دقیقه   استاندار خوزستان گفت: ارتباط مدیران اجرایی دستگاه‌ها باید با حوزه خبر و رسانه نزدیک باشد و روز به روز تقویت شود تا دستاوردهای دولت به خوبی به مردم منتقل شود.
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

استاندار خوزستان گفت: ارتباط مدیران اجرایی دستگاه‌ها باید با حوزه خبر و رسانه نزدیک باشد و روز به روز تقویت شود تا دستاوردهای دولت به خوبی به مردم منتقل شود.

به گزارش نخبگان خوزستان، علی اکبر حسینی محراب روز چهارشنبه در نشست با رسانه‌های استان به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه فجر، در سالن جلسات حوزه استاندار با تاکید بر ضرورت قرار دادن اطلاعات خام طرح‌های دولت به رسانه‌ها بیان کرد: در دهه فجر باید تلاش شود زحمات مدیران سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف، به ویژه در بخش‌های زیرساختی و زیربنایی، به خوبی منعکس شود.

 

وی ادامه داد: اکنون نیازهای اصلی ما در بخش های پایین دست، شهری و معیشت است که باید مورد توجه قرار گیرد اما لازمه این توجه، توسعه زیرساخت‌ها است.

 

حسینی محراب با اشاره به اینکه اقدامات خوبی تاکنون در زمینه توسعه زیربنایی انجام شده اما تا نقطه مطلوب فاصله داریم بیان کرد: تحریم ها، تورم و هزینه های بالای مصالح باعث شده هزینه تکمیل طرح‌ها نیز افزایش داشته باشد اما با توجه به عزم و اراده دولت، تخصیص‌های خوزستان بسیار بالا و مناسب است.

 

وی گفت: برای خوزستان دو برابر تهران و اصفهان در مدت اخیر اعتبار تخصیص داده شده که نشان از عزم جدی دولت برای اجرای طرح توسعه خوزستان است.

 

استاندار خوزستان اضافه کرد: همچنین در بخش راه ها از نظر بزرگراهی نیز، خوزستان تنها یک بزرگراه ماهشهر – پل زال را دارد که نیاز به توسعه دارد و غرب و شرق نیز شامل این بزرگراه می‌شود.

 

وی همچنین در بخش پرسش و پاسخ رسانه‌ها به برخی از مسائل و مشکلات استان پرداخت و گفت: موضوع ایجاد خطوط ریلی برای شهرهای جدید رامین و شیرین شهر نیاز به کارشناسی و تخصیص اعتبارات به نسبت بالایی دارد اما با این وجود طرح استفاده از این خطوط برای شهر رامین در طرح‌های آینده است اما برای شهر جدید شیرین شهر نیز وزارت راه و شهرسازی باید در زمینه حمل و نقل ارزان اقدامات لازم را انجام دهد.

 

حسینی محراب بیان کرد: اگرچه موضوع تحریم‌ها نیز در توسعه خطوط ریلی و راه اندازی لوکوموتیو شهری در استان تاثیرگذار است اما ایجاد این بستر ریلی دور از انتظار نیست.

 

استاندار خوزستان در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت حمایت از کارگران گروه ملی و رسیدگی به مطالبات آن‌ها توضیح داد: شرکت گروه ملی دو میلیون تن ظرفیت تولید دارد ولی اکنون ۳۰۰ هزار تن تولید می کند، به همین جهت در پرداخت حقوق کارگران بامشکل مواجه است

 

مدیری که نتواند رتبه مورد توجه را کسب کند، آن مدیر را نمی‌خواهیم

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار