حضور سازمان آب و برق خوزستان در نخستین همایش کنفرانس ملی اینترنت اشیا

تاریخ انتشار: شنبه 11 آذر 1402 | 16:07 ب.ظ
حضور سازمان آب و برق خوزستان در نخستین همایش کنفرانس ملی اینترنت اشیا زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به راه طولانی پیش‌رو و برنامه‌های گسترده سازمان آب و برق خوزستان در عرصه زیرساخت‌ها، پروژه‌ها، دستاوردها و برنامه‌های آتی این مجموعه در حوزه سیستم‌ها و شبکه صنعتی، از شرکت‌های دانش‌بنیان دعوت به همکاری کرد.
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش نخبگان و به نقل از شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان؛ نخستین کنفرانس ملی اینترنت اشیا با تمرکز بر صنعت و کشاورزی از تاریخ ۷ لغایت ۸ آذرماه در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد و سازمان آب و برق خوزستان بعنوان یکی از حامیان اصلی، در این کنفرانس حضور فعال داشت.

در این کنفرانس اختراعات، تکنولوژی‌ها و دستاوردهای استفاده از اینترنت اشیا تشریح شد.

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان آب و برق خوزستان؛ بعنوان سخنران کلیدی این کنفرانس، ضمن معرفی مجموعه سازمان آب و برق خوزستان و حوزه وظایف و مسئولیت‌های آن، درخصوص کاربردهای اینترنت اشیا در زیرساخت‌ها، پروژه‌ها و اقدامات صورت گرفته، دستاورد و برنامه‌های آتی این دفتر در حوزه سیستم‌ها و شبکه صنعتی سخنرانی کرد.

حمید سلمان‌پور با اشاره به راه طولانی پیش‌رو و برنامه‌های گسترده سازمان آب و برق خوزستان در این حوزه، از شرکت‌های دانش‌بنیان دعوت به همکاری کرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار