استاندار خوزستان تاکید کرد:

اقدام ضربتی برای رفع مشکلات واحدهای راکد و نیمه فعال در خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه 12 مهر 1401 | 17:24 ب.ظ
اقدام ضربتی برای رفع مشکلات واحدهای راکد و نیمه فعال در خوزستان زمان مطالعه: < 1 دقیقه استاندار خوزستان گفت: واحدهای راکد و نیمه راکد مستقر در شهرک‌ها به ویژه نواحی صنعتی استان احصاء شده تا با اقدام ضربتی مشکلات آنها برطرف شود. به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، صادق خلیلیان عصر روز دوشنبه در سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان خوزستان اظهار کرد: واحدهای راکد و نیمه راکد […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

استاندار خوزستان گفت: واحدهای راکد و نیمه راکد مستقر در شهرک‌ها به ویژه نواحی صنعتی استان احصاء شده تا با اقدام ضربتی مشکلات آنها برطرف شود.

به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، صادق خلیلیان عصر روز دوشنبه در سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان خوزستان اظهار کرد: واحدهای راکد و نیمه راکد مستقر در شهرک‌ها به ویژه نواحی صنعتی استان احصاء شدند؛ برخی از این واحدها مشکلاتی در زمینه بانکی و مواد اولیه دارند که در تقسیم بندی صورت گرفته بنا شد تا با اقدام ضربتی مشکلات آن‌ها را برطرف کنیم و به اشتغالزایی استان بیفزاییم.

استاندار خوزستان خبر داد: از سال گذشته در مجموع فعالیت‌های مختلف (صنعتی و کشاورزی) حداقل ۱۶۲ واحد صنعتی راکد و نیمه راکد در خوزستان فعال شدند و به طور کامل به چرخه تولید بازگشتند.

وی تصریح کرد: ۲۴ پروژه بزرگ در این جلسه مورد توجه قرار گرفت و کلیات آنها تصویب شد؛ همچنین بنا شد تا این طرح‌ها در کارگروه‌های تخصصی مورد بررسی کارشناسان قرار گیرند و پس از آن به تصویب نهایی برسند.

استاندار خوزستان گفت: این ۲۴ پروژه در مجموع تحول عمده‌ای را از نظر اشتغالزایی و تولید در استان ایجاد خواهند کرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار