نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا:

اندیکا با کم آبی مواجه است/ مردم نباید از نعمت آب محروم شوند

تاریخ انتشار: جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۸:۵۷ ب٫ظ
اندیکا با کم آبی مواجه است/ مردم نباید از نعمت آب محروم شوند زمان مطالعه: < 1 دقیقه نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا با تأکید بر اینکه این شهرستان با کم آبی مواجه است، گفت: روا نیست که مردم اندیکا از نعمت آب محروم شوند. به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، علیرضا ورناصری پیش‌ از ظهر امروز جمعه در جلسه شورای برنامه‌ریزی این شهرستان اندیکا، اظهار کرد: در شهرستان […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا با تأکید بر اینکه این شهرستان با کم آبی مواجه است، گفت: روا نیست که مردم اندیکا از نعمت آب محروم شوند.

به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، علیرضا ورناصری پیش‌ از ظهر امروز جمعه در جلسه شورای برنامه‌ریزی این شهرستان اندیکا، اظهار کرد: در شهرستان اندیکا با تنش آبی مواجه هستیم و مسئولان آب و برق باید به داد مردم برسند.

وی افزود: در یک سال اخیر بیش از پنج جلسه با آب و برق و دیگر مسئولان برای حل مشکلات اندیکا برگزار شد ولی این درست نیست که شاهد حل نشدن مشکلات و تکرار جلسات باشیم.

نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا عنوان کرد: در خصوص مشکل آب‌رسانی حتی بخش مرکزی شهرستان اندیکا نیز با مشکل مواجه شده است و درست نیست که مردم فقط به خاطر چند هزار متر لوله از این نعمت بهره‌مند نباشند.

ورناصری با اشاره به اینکه برخی مسئولان در پاس‌کاری کردن مردم حرفه‌ای شدند و این علت اصلی حل نشدن مشکلات است، اضافه کرد: مردم شهرستان اندیکا بیشتر از همه فرماندار و نماینده مجلس را می‌بینند و تقاضای حل مشکلات را دارند.

وی با بیان اینکه وضعیت تلفن و آنتن دهی در شهرستان بهبود پیدا کرد، تأکید کرد: ولی هنوز کماکان در برخی نقاط نیاز به ارتقا دارند.

نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا افزود: بیش از ۱۴ سال است که اندیکا شهرستان شده است ولی هنوز هشت اداره در شهرستان مستقر نشدند؛ حدود ۱۱ اداره سرگردان فاقد ساختمان و فضای اداری وجود دارد، به خصوص اداره آب که با نمایندگی مدیریت می‌شود.

ورناصری بیان کرد: شهرداری اندیکا بدهی بسیاری دارد و حتی ۲۰ ماه حقوق و مطالبات پرسنل خود را پرداخت نکرده است.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi