دکتر غلامعلی حداد:تنها اقتصاددان در میان ما، دکتر محسن رضایی است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ | ۱۸:۳۷ ب٫ظ
دکتر غلامعلی حداد:تنها اقتصاددان در میان ما، دکتر محسن رضایی است زمان مطالعه: ۲ دقیقه اعتدال نخبگان : غلامعلی حداد عادل، از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دانشکده علوم پایه واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی حضور یافت و ‌سخنرانی کرد و پس از آن، پرسش و پاسخی جالب بین وی و یکی از دانشجویان صورت گرفت به گزارش نخبگان پس از پایان سخنرانی حداد عادل، یک نفر […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

اعتدال نخبگان : غلامعلی حداد عادل، از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دانشکده علوم پایه واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی حضور یافت و ‌سخنرانی کرد و پس از آن، پرسش و پاسخی جالب بین وی و یکی از دانشجویان صورت گرفت

به گزارش نخبگان پس از پایان سخنرانی حداد عادل، یک نفر از دانشجویان زن و یکی از دانشجویان مرد فرصت یافتند تا پرسش‌های خود را از حداد عادل بپرسند.

یکی از این دانشجویان با خطاب قرار دادن این کاندیدای ریاست جمهوری از وی پرسید: آقای حداد عادل، شما انسان متدینی هستید و طبیعتا هم دین ‌و هم اخلاق به ما توصیه می‌کند که اگر از عهده کاری بر‌نمی‌آییم، خود را متعهد به انجام آن نکنیم. اگر اکنون شما بر این باورید که مشکل اصلی کشور، ‌اقتصادی است، باید کاندیدایی مسلط به اقتصاد و متخصص این کار ـ که راه و چاه را ‌می‌شناسد ـ امور را به دست گیرد، و‌گرنه رئیس‌جمهوری که مناسبات اقتصادی را نشناسد،نمی‌تواند با به‌کارگیری چند مشاور، ‌از عهده چنین کاری برآید.

حداد عادل در پاسخ به این دانشجو گفت: مسأله‌ای که شما گفتید، مشکل تنها من نیست و به غیر از اقای دکتر محسن رضایی که تحصیلات اقتصادی دارد و اقتصاد‌دان است، شش کاندیدای دیگر ‌همچون من تحصیلات اقتصادی ندارندو ‌تنها محسن رضایی که از فرماندهان بزرگ کشور است، در میان کاندیداها اقتصاد‌دان است….

اشاره حداد عادل به تخصص محسن رضایی در حوزه اقتصاد، بر این اساس است که ‌رضایی پیش از انقلاب، در رشته مکانیک دانشگاه علم و صنعت تحصیل می‌کرده که به دلیل مبارزه علیه رژیم شاه، ترک تحصیل کرده و به مبارزه و زندگی پنهانی خود ادامه داده است. پس از انقلاب و با آغاز بحران‌های موجود و جنگ، وی فرصت بازگشت به دانشگاه را پیدا نکرد تا این که پس از پایان جنگ، تحصیلات خود در رشته اقتصاد را از پایه آغاز کرد و سرانجام دکترای این رشته را گرفت.

محسن رضایی از همان سال‌های جنگ بر این باور بود، مشکلی که پس از جنگ برای ایران و مردم انقلابی آن درست خواهند کرد، در حوزه اقتصادی خواهد بود و برای همین، می‌گوید خود را آماده مدیریت چنین روزی کرده است….

۹۸۶۱۰cookie-checkدکتر غلامعلی حداد:تنها اقتصاددان در میان ما، دکتر محسن رضایی است
Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi