آغاز ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی کانون پرورش فکری خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ | ۱۸:۰۳ ب٫ظ
آغاز ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی کانون پرورش فکری خوزستان زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از آغاز ثبت‌نام در کارگاه‌های مجازی برخط (آنلاین) کانون، ویژه‌ پاییز ۱۳۹۹ خبر داد. به گزارش نخبگان وحید کیانی با اعلام این خبر گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان برای دوره‌ی پاییز، ۲۹ کارگاه مجازی برخط (آنلاین)، ویژه کودکان و نوجوانان در نظر گرفته است. […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از آغاز ثبت‌نام در کارگاه‌های مجازی برخط (آنلاین) کانون، ویژه‌ پاییز ۱۳۹۹ خبر داد.

به گزارش نخبگان وحید کیانی با اعلام این خبر گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان برای دوره‌ی پاییز، ۲۹ کارگاه مجازی برخط (آنلاین)، ویژه کودکان و نوجوانان در نظر گرفته است.

او افزود: ثبت‌نام کارگاه‌های پاییزی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا در کشور و محدودیت‌هایی که برای اوقات فراغت کودکان و نوجوانان وجود دارد، از امروز آغاز شد.

کیانی، کارگاه‌های شعر و قصه، شعر سرایی، اوریگامی (کاغذ و تا)، عکاسی، خوشنویسی، نوشتن خلاق، داستان‌نویسی، نقاشی، سفال، عروسک‌سازی، نقاشی روی شیشه (ویترای)، قصه‌گویی، مهارت‌های خودباوری، خوانش متون کهن، تذهیب، پویانمایی و کاردستی را کلاس‌هایی برشمرد که در دو سطح مقدماتی و تکمیلی برای کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۸ سال در فصل پاییز ارایه شده است.

به گزارش ایسنا، براساس اعلام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، وی مهلت ثبت‌نام در کارگاه‌های مجازی کانون استان خوزستان را ۱۸ مهر ۱۳۹۹ اعلام کرد و یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت khz.kpf.ir، بخش آموزش‌های مجازی، ضمن کسب اطلاعات بیشتر در این دوره‌ها ثبت‌نام کنند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان یادآور شد: کارگاه‌های تذهیب، پویانمایی، خوانش متون کهن، مهارت خودباوری، نقاشی روی شیشه (ویترای) و… از جمله کارگاه‌هایی است که در دوره پاییز برای اولین بار ارایه می‌شود.

۹۷۷۷۰cookie-checkآغاز ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی کانون پرورش فکری خوزستان
Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi