خاموشی ۳ ساعته برخی مناطق اهواز در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۸:۱۴ ب٫ظ
خاموشی ۳ ساعته برخی مناطق اهواز در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از اعمال خاموشی در برخی مناطق اهواز در روزهای سه شنبه و چهارشنبه به مدت سه ساعت خبر داد. به گزارش نخبگان و به نقل از ایسنا حسن کریمی در گفت و گویی اظهار کرد: به منظور انجام پاره ای تعمیرات اساسی و پیشگیرانه روی خروجی های ایستگاه برق […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از اعمال خاموشی در برخی مناطق اهواز در روزهای سه شنبه و چهارشنبه به مدت سه ساعت خبر داد.

به گزارش نخبگان و به نقل از ایسنا حسن کریمی در گفت و گویی اظهار کرد: به منظور انجام پاره ای تعمیرات اساسی و پیشگیرانه روی خروجی های ایستگاه برق ناشی از گرمای شدید هوا و افزایش بار مصرفی، برخی مناطق اهواز در در روزهای سه شنبه و چهارشنبه (۱۴ و ۱۵ مردادماه) برای حدود سه ساعت خاموشی دارند.

وی افزود: این اقدامات در راستای ارتقای پایداری شبکه برق به ویژه در ساعت های پیک یا اوج مصرف در این مناطق انجام می شوند.

کریمی گفت: در این راستا، بخش هایی از مناطق فرهنگ شهر خیابان‌های صراط و پردیس حد فاصل بلوار گلزار، گلشن تا دانشگاه پیام نور فردا سه شنبه از ساعت ۵:۳۰ تا ۸:۳۰ خاموشی خواهند داشت.

وی افزود: روز چهارشنبه نیز بخشی از منطقه فاز دو پادادشهر شامل بلوار هاتف، سینا، سعادت، منازل فرهنگیان و نورد لوله از ساعت ۵:۳۰ تا ۸:۳۰ خاموشی دارند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز بیان کرد: ساده ترین راه برای پایداری شبکه برق و جلوگیری از قطع برق ناشی از بروز حادثه، خودداری از استفاده از لوازم پرمصرف و غیرضروری در ساعت پیک مصرف است.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi