گواهی ملی تعالی سازمانی به باشگاه فولاد خوزستان رسید

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۳۰ ب٫ظ
گواهی ملی تعالی سازمانی به باشگاه فولاد خوزستان رسید گواهینامه ملی تعالی سازمانی از سازمان مدیریت صنعتی کشور به باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان اهدا شد. به گزارش نخبگان و. به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، صبح روز ۲۶ خردادماه ۱۳۹۹ و در مراسمی گواهینامه ملی تعالی سازمانی در سال ۱۳۹۸ به باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان اهدا شد. در ابتدای سال ۱۳۹۸ […]

گواهینامه ملی تعالی سازمانی از سازمان مدیریت صنعتی کشور به باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان اهدا شد.

به گزارش نخبگان و. به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، صبح روز ۲۶ خردادماه ۱۳۹۹ و در مراسمی گواهینامه ملی تعالی سازمانی در سال ۱۳۹۸ به باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان اهدا شد.

در ابتدای سال ۱۳۹۸ ثبت‌نام برای گرفتن سطح گواهی تعالی سازمانی انجام شد و پس از آن کارگروهی در باشگاه ایجاد گردید تا با برگزاری جلسات متعدد و جمع‌آوری اطلاعات در کلیه سطوح بتوانند نواقص را برطرف کنند. پس از آن از سوی کارشناسان سازمان مدیریت صنعتی کشور تمامی اماکن، اسناد، امکانات و … مورد ارزیابی و کارشناسی قرار گرفت.

گفتنی است، باشگاه فولاد خوزستان با دریافت گواهینامه تعالی سازمانی به عنوان اولین باشگاه فرهنگی ورزشی در ایران معرفی شد که این گواهی را دریافت می‌کند.

54

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi