اقدامات اصلاحی و زیر بنایی در درمانگاه خانواده فولاد خوزستان

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۷:۴۶ ق٫ظ
اقدامات اصلاحی و زیر بنایی در درمانگاه خانواده فولاد خوزستان واحد امور منازل و مستغلات شرکت فولاد خوزستان دست به اقدامات اصلاحی برای رفاه هر چه بیشتر خانواده بزرگ فولاد برای استفاده از درمانگاه این شرکت نمود. به گزارش اعتدال نخبگان ، محمود نقیه رئیس امور منازل و مستغلات در گفت‌ و گو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت: با دستور مدیر خدمات و امور […]

واحد امور منازل و مستغلات شرکت فولاد خوزستان دست به اقدامات اصلاحی برای رفاه هر چه بیشتر خانواده بزرگ فولاد برای استفاده از درمانگاه این شرکت نمود.

به گزارش اعتدال نخبگان ، محمود نقیه رئیس امور منازل و مستغلات در گفت‌ و گو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت: با دستور مدیر خدمات و امور رفاهی فولاد خوزستان از میانه سال ۱۳۹۸ برای تعمیرات و نوسازی ساختمان و محوطه درمانگاه خانواده واقع در مجتمع دویست دستگاه تا کنون  اقداماتی با صرف هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد ریال انجام شد.
وی گفت: برای مرکز سونوگرافی و رادیولوژی اقداماتی شامل: تعمیرات اساسی، بازسازی و نوسازی، اجرای دیوار کوب و سقف کاذب و روشنایی جدید برای این واحد انجام شد. همچنین تخریب و تعمیر اساسی سرویس های بهداشتی و محل نمونه گیری آزمایشگاه، تعمیرات اساسی، کاشی کاری و سرامیک اتاق مرکز بهداشت، تهیه و تعویض درب ها و پنجره های معمولی و تبدیل آنها به پنجره دوجداره یو پی وی سی، ساخت و تجهیز اتاق جدید سی پی آر، احداث درب خروجی رو به بیرون (حیاط) جهت انتقال سریع تر بیماران احتمالی و بدحال به مرکز سی پی آر، تهیه و اجرای سقف کاذب جدید و اجرای روشنایی را از دیگر کارهای  انجام شده دانست.
نقیه همچنین به رنگ آمیزی کامل نمای درمانگاه پس از دوازده سال و نصب صندلی های پارکی در محوطه برای بیماران و کارکنان و اصلاح سیستم روشنایی محوطه درمانگاه اشاره نمود.
رئیس امور منازل و مستغلات افزود: اقدامات انجام شده برای مرکز تست ورزش را اعم از تهیه و نصب درب ضد سرقت جدید و افزایش فضای سالن انتظار با حذف و جابجایی اتاق شنوایی سنجی و اجرای کف پوش پلاستیکی در سالن انتظار تست ورزش برشمرد.
وی در ادامه به اقداماتی نظیر پارتیشن بندی، اصلاح فضای ساختمان فیزیوتراپی، طرح توسعه و دو برابر کردن مساحت اتاق سرپرست درمانگاه، اجرای دیوارکوب ام دی اف و درب و پرده ی جدید، اصلاح سیستم بهداشتی اتاق پاویون خواهران، تفکیک فضا و سرویس بهداشتی و اجرای دیوار کوب، نصب کمد جدید و تجهیزات بهداشتی و… ، تغییر کاربری ساختمان قدیمی آبدارخانه و ساختمان مجاور آن (پاویون برادران) و ترکیب دو اتاق و احداث سالن غذا خوری و آبدارخانه جدید همراه با دیوار کوب، کابینت و پنجره همراه با تعمیر اساسی، جمع آوری کولر های پنجره ای و آجر چینی محوطه آن جهت زیباسازی نما، اجرای بیش از نود و هفت حکم کار ساختمانی تاسیساتی و برقی، ساخت ایستگاه پرستاری برای استقرار پرستاران و اجرای سازه فلزی جهت نصب گلدان های زینتی اشاره نمود.
نقیه از موارد همکاری واحد بهسازی محیط و فضای سبز فولاد خوزستان به تهیه گلدان های زینتی، تهیه و اجرای تابلوهای استیل و چلنیوم درب ورودی اشاره نمود.

وی در پایان سخنان خود یادآور شد: اجرای تمامی موارد، هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد ریال در بر داشته است و جا دارد از حمایت ها و مساعدت مدیر محترم خدمات و امور رفاهی، کارکنان نظارت منازل و اماکن، شرکت ایده پردازان صنعت فولاد و شرکت دژ سازه گستر در به انجام رساندن کارهای یادشده تشکر نمود.

21
32
62
521
23

Print Friendly, PDF & Email
  1. behnam   خرداد ۱۷, ۱۳۹۹  

    با تشکر از مقاله زیبای شما، کاربران عزیز اطلاعات کاربردی در زمینه درب ضد سرقت رو میتونید در سایت اتحاد درب ببینید.
    etehaddarb.ir

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi