آغاز سنجش سلامت نوآموزان خوزستانی پس از پایان ماه رمضان

تاریخ انتشار: سه شنبه 8 خرداد 1397 | 12:23 ب.ظ
آغاز سنجش سلامت نوآموزان خوزستانی پس از پایان ماه رمضان زمان مطالعه: < 1 دقیقه رییس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان گفت: جلسات و هماهنگی‌های لازم برای آغاز سنجش سلامت نوآموزان خوزستانی درحال انجام است و پس از پایان ماه مبارک رمضان، سنجش سلامت نوآموزان استان آغاز می‌شود. به گزارش نخبگان علی ممبینی در گفت‌وگویی اظهار کرد: جلسات هماهنگی برای آغاز سنجش سلامت نوآموزان در استان درحال برگزاری است. تلاش […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

رییس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان گفت: جلسات و هماهنگی‌های لازم برای آغاز سنجش سلامت نوآموزان خوزستانی درحال انجام است و پس از پایان ماه مبارک رمضان، سنجش سلامت نوآموزان استان آغاز می‌شود.

به گزارش نخبگان علی ممبینی در گفت‌وگویی اظهار کرد: جلسات هماهنگی برای آغاز سنجش سلامت نوآموزان در استان درحال برگزاری است. تلاش می‌کنیم که سامانه برای ثبت‌نام دانش‌آموزان تا هفته پایانی خردادماه فعال شود تا دانش‌آموزان بتوانند برای سنجش سلامت نوبت‌گیری کنند.

وی افزود: سنجش سلامت نوآموزان از ابتدای تیرماه آغاز می‌شود و تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت. سال گذشته حدود ۴۰ پایگاه سنجش سلامت در سراسر استان فعال بود. امسال با افزایش تعداد پایگاه‌ها، دانش‌آموزان در ۵۶ پایگاه سنجش سلامت در استان سنجش می‌شوند. برای نوآموزان عشایری نیز سه پایگاه سنجش سلامت عشایری در نظر گرفته شده است.

رییس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان خاطرنشان‌کرد: هنوز آمار رسمی از سوی ثبت احوال به ما اعلام نشده است اما پیش‌بینی می‌کنیم بیش از ۱۰۰ هزار نوآموز در بدو ورود به پایه اول، سنجش شوند. سنجش سلامت نوآموزان پیش دبستانی برای سومین سال است که در استان انجام می‌شود. حدود ۱۰۰ هزار نوآموز پیش دبستانی در استان وجود دارد که سنجش سلامت ۵۰ درصد از این نوآموزان در برنامه ما پیش‌بینی شده است./ ایسنا

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi