قتل پیشکسوت پرورش اندام استان خوزستان

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ | ۲۳:۳۹ ب٫ظ
قتل پیشکسوت پرورش اندام استان خوزستان زمان مطالعه: ۲ دقیقه نخبگان : رئیس هیات پرورش اندام استان خوزستان از کشته شدن بهمن امانی پیشکسوت پرورش اندام این استان خبر داد. علی رفیع زاده چهارشنبه در گفت‌وگویی با اعلام این خبر اظهار کرد: بامداد شب گذشته بهمن امانی در حال اسباب کشی منزل خود توسط فرد ضارب به قتل رسید. رییس هیات پرورش اندام خوزستان افزود: […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

نخبگان : رئیس هیات پرورش اندام استان خوزستان از کشته شدن بهمن امانی پیشکسوت پرورش اندام این استان خبر داد.

علی رفیع زاده چهارشنبه در گفت‌وگویی با اعلام این خبر اظهار کرد: بامداد شب گذشته بهمن امانی در حال اسباب کشی منزل خود توسط فرد ضارب به قتل رسید.
رییس هیات پرورش اندام خوزستان افزود: امانی و ۴ نفر از بستگانش در پارکینگ منزل مشغول اسباب کشی بودند که فردی ناشناس پس از شناسایی دقیق وی به سمت او می رود و از پشت سر با ضربه چاقو امانی را از پا در می آورد.
وی ادامه داد: ظاهرا چاقوی وارد شده به بدن امانی به قلب او اصابت کرده و در همان لحظه این ورزشکار جان به جان آفرین تسلیم کرده است. پلیس آگاهی بلافاصله در محل حاضر شده و چون چهره شخص قاتل رویت شده بود در حال بررسی موضوع و پیگیری برای شناسایی و دستگیری وی است.
رفیع زاده با بیان این که بهمن امانی جانباز هشت سال دفاع مقدس، استاد دانشگاه و از چهره های با اخلاق پرورش اندام کشور بود افزود: ورزشکاران پرورش اندام اگر چه ورزش بسیار سخت و سنگینی انجام می دهند اما قلب بسیار رئوفی دارند و کمتر عصبانی می شوند و امانی از این دسته ورزشکاران بود.
وی گفت: این ضایعه دلخراش را به جامعه ورزش کشور و به خصوص پرورش اندام تسلیت عرض می کنیم و امیدواریم مراجع قانونی هر چه سریعتر موفق به شناسایی و دستگیری قاتل شوند.

بهمن امانی متولد ۲۰ بهمن ۱۳۴۵ بود و علاوه بر قهرمانی های متعدد در ورزش های قدرتی، کشتی فرنگی و آزاد، بیش از ۱۰ مدال طلای کشوری پرورش اندام و بیش از ۲۰ مدال رنگارنگ دیگر در جوامع مختلف ورزشی کسب کرده است.
مراسم تدفین مرحوم بهمن امانی فردا ساعت ٩ صبح از درب منزل مرحوم خیابان ٢٣اقبال کوی ملت به سمت بهشت آباد و مراسم سومین و هفتمین روز آن مرحوم روز جمعه در سپیدار مسجد بلال از ساعت ۹ الی ۱۴ برگزار می شود.

 

۲۴۶۸۰cookie-checkقتل پیشکسوت پرورش اندام استان خوزستان
Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi