دبیر ستاد انتخابات کشور:

تکمیل فرم خوداظهاری عدم سوپیشینه برای ثبت‌نام شوراها کفایت می‌کند

تاریخ انتشار: شنبه 5 فروردین 1396 | 17:47 ب.ظ
تکمیل فرم خوداظهاری عدم سوپیشینه برای ثبت‌نام شوراها کفایت می‌کند زمان مطالعه: < 1 دقیقه بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور، کسانی که به هر دلیل موفق به اخذ گواهی عدم سوء پیشینه برای ثبت‌نام در انتخابات شوراها نشده باشند، می‌توانند با تنظیم فرم خوداظهاری مربوطه در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها ثبت‌نام و اعلام داوطلبی کنند. به گزارش نخبگان، پورعلی مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: به آگاهی داوطلبان انتخابات شوراهای […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور، کسانی که به هر دلیل موفق به اخذ گواهی عدم سوء پیشینه برای ثبت‌نام در انتخابات شوراها نشده باشند، می‌توانند با تنظیم فرم خوداظهاری مربوطه در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها ثبت‌نام و اعلام داوطلبی کنند.

به گزارش نخبگان، پورعلی مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: به آگاهی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا می‌رساند کسانی که به هر دلیل موفق به اخذ گواهی عدم سوءپیشینه نشده باشند، می‌توانند با تنظیم فرم خوداظهاری مربوطه در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها ثبت‌نام و اعلام داوطلبی نمایند.

بنا بر اعلام ستاد انتخابات کشور ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تا ساعت ۲۴ روز یک‌شنبه ۶ فروردین‌ماه در محل فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها ادامه دارد.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار