افت فشار گاز عامل اختلال در تولید کارخانجات سیمان خوزستان است

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۲۲:۱۶ ب٫ظ
افت فشار گاز عامل اختلال در تولید کارخانجات سیمان خوزستان است زمان مطالعه: ۲ دقیقه اعتدال نخبگان/ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: افت فشارگاز در ۵۰ روز گذشته باعث ایجاد مشکلاتی برای تولید سیمان در خوزستان شد و همین موضوع باعث ایجاد تنش در بازار سیمان استان شده است. به گزارش نخبگان و به نقل از ایرنا امیر حسین نظری روز یکشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

اعتدال نخبگان/ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: افت فشارگاز در ۵۰ روز گذشته باعث ایجاد مشکلاتی برای تولید سیمان در خوزستان شد و همین موضوع باعث ایجاد تنش در بازار سیمان استان شده است.

به گزارش نخبگان و به نقل از ایرنا امیر حسین نظری روز یکشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار خوزستان در سرسرای استانداری بیان کرد: افت فشار گاز در ماه‌های اخیر باعث ایجاد مشکلاتی در تولید کارخانجات سیمان خوزستان شد.

وی گفت: کارخانه سیمان مسجدسلیمان با تولید روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ تن، کارخانه سیمان خوزستان با تولید روزانه هفت هزار تن و کارخانه سیمان بهبهان با تولید روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ تن در خوزستان فعال هستند که با مشکلی که در میزان تولید آنها وارد شد بازار سیمان استان را دچار تنش کرد.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت روغن خوراکی در خوزستان بیان کرد: زمانی که کل کشور با مشکل تامین روغن خوراکی روبه رو شد موفق شدیم که سهمیه کشوری تولید روغن خوراکی را برای کارخانجات درون استان دریافت کنیم و با این کار تولید روغن خوراکی کارخانجات درون استان افزایش یافت.

نظری بیان کرد: هم اکنون با افزایش تولید روغن خوراکی درون استان، روزانه ۲۷۰ تن روغن در خوزستان توزیع می‌شود و مشکل در این بخش حل شده است.

رییس سازمان صمت خوزستان ادامه داد: البته مردم خوزستان تمایل به مصرف برخی برندها دارند اما روغن تولید درون استان نیز جوابگوی نیاز مردم بوده است.

رییس سازمان صمت خوزستان ادامه داد: ۲هزار و ۸۰۰ تن سهمیه میوه ایام عید نوروز امسال برای خوزستان در نظر گرفته شده که شامل سیب درختی و پرتقال است.

وی گفت: مباشر مورد نظر برای تامین و توزیع میوه ایام عید نوروز نیز از اتحادیه میوه و تره بار خوزستان تعیین شده و برای انعقاد قرارداد خرید میوه به مازندران رفته است.

نظری در ادامه با اشاره به میزان بازرسی انجام شده از سوی سازمان صمت از بازار خوزستان بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۷۴ هزار و ۶۳ مورد بازرسی از بازار خوزستان انجام شده که در این بازرسی‌ها هفت هزار و ۷۹۸ پرونده تشکیل شد و هشت هزار و ۸۱۶ تخلف نیز کشف شد.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi