در راستای طرح ملی پویش هر هفته_ الف_ ب_ ایران؛

پروژه ارتقا و توسعه تصفیه‌خانه فاضلاب غرب اهواز کلنگ زنی شد+ گزارش تصویری

تاریخ انتشار: شنبه 11 بهمن 1399 | 11:47 ق.ظ
پروژه ارتقا و توسعه تصفیه‌خانه فاضلاب غرب اهواز کلنگ زنی شد+ گزارش تصویری زمان مطالعه: ۲ دقیقه اعتدال نخبگان/ پروژه ارتقا و توسعه تصفیه‌خانه فاضلاب غرب اهواز با مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور کلنگ زنی شد. به گزارش خبرنگار نخبگان، پروژه ارتقا و توسعه تصفیه‌خانه فاضلاب غرب اهواز با حضور «حمیدرضا جانباز» مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور کلنگ زنی شد. این پروژه در راستای طرح پویش ملی هر […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

اعتدال نخبگان/ پروژه ارتقا و توسعه تصفیه‌خانه فاضلاب غرب اهواز با مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرنگار نخبگان، پروژه ارتقا و توسعه تصفیه‌خانه فاضلاب غرب اهواز با حضور «حمیدرضا جانباز» مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور کلنگ زنی شد.

این پروژه در راستای طرح پویش ملی هر هفته_ الف_ به_ ایران و با هدف توسعه پروژه‌های عمرانی در صنعت آب و برق کلنگ زنی شده است.

این طرح، تأثیرهای محسوسی را در حوزه ساماندهی وضعیت فاضلاب غرب اهواز و اهداف زیست محیطی به همراه خواهد داشت.

جمعیت تحت پوشش پروژه در مجموع و با احداث فاز جدید تصفیه‌خانه و بازسازی و ارتقا تصفیه‌خانه موجود به حدود ۶۸۵ هزار نفر خواهد رسید.

در حال حاضر تصفیه‌خانه فاضلاب غرب با ظرفیت ۴۹ هزار مترمکعب در شبانه‌روز فعال است که ظرفیت آن پس از اجرای این پروژه به حدود ۱۶۵ هزار مترمکعب در شبانه‌روز می‌رسد.

همچنین سه باب ایستگاه پمپاژ فاضلاب در شبکه اصلی فاضلاب غرب اهواز در محل ورودی تصفیه‌خانه فاضلاب غرب اهواز، تقاطع جاده اهواز – خرمشهر و در قسمت غربی پل پنجم (نزدیک به رودخانه کارون) احداث خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi