تاکید شهردار اهواز بر لزوم اجرا و اتمام پروژه های استقبال از بهار در موعد مقرر

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ | ۲۲:۰۲ ب٫ظ
تاکید شهردار اهواز بر لزوم اجرا و اتمام پروژه های استقبال از بهار در موعد مقرر زمان مطالعه: ۲ دقیقه اعتدال نخبگان/ جلسه ستاد نوروزی شهرداری اهواز با حضور موسی شاعری شهردار اهواز ، امیر آهن جان مشاور و مدیر کل حوزه دفتر شهردار و معاونین، مدیران مناطق و روسای برخی سازمان ها در محل سالن جلسات شهرداری اهواز برگزار شد. به گزارش خبرنگار نخبگان در این جلسه که ۵ساعت به طول انجامید، روند پیشرفت […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

اعتدال نخبگان/ جلسه ستاد نوروزی شهرداری اهواز با حضور موسی شاعری شهردار اهواز ، امیر آهن جان مشاور و مدیر کل حوزه دفتر شهردار و معاونین، مدیران مناطق و روسای برخی سازمان ها در محل سالن جلسات شهرداری اهواز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار نخبگان در این جلسه که ۵ساعت به طول انجامید، روند پیشرفت پروژه های استقبال از بهار مورد بررسی قرار گرفت.

شاعری شهردار اهواز در این جلسه بر ترمیم آسفالت و لکه گیری آسفالت معابر اصلی، بهسازی و روشنایی پارکها و زیباسازی و بهسازی سیمای شهر در راستای استقبال از بهار ۱۴۰۰ تاکید کرد.

وی با اشاره بر لزوم خط کشی معابر عابر پیاده و رنگ آمیزی جداول سطح شهر ، نصب کلیه علائم ترافیکی، تابلوهای انتظار و تابلوهای مسیر را از اقدامات ضروری در جهت رفاه حال شهروندان برشمرد.

شهردار اهواز همچنین نصب و نوسازی مبلمان پارکی، راه اندازی آبنماهای سطح شهر،نصب آثار حجمی، جدولگذاری و کف پوش گذاری معابر اصلی شهر را بمناسبت استقبال از نوروز به مجموعه مدیریت شهری یادآور شد.

شاعری خطاب به معاونین و مدیران مناطق گفت: با توجه به فرارسیدن پایان سال و شروع سال نو باید در خصوص گلکاری و درختکاری فضاهای سطح شهر به شیوه ای نوین عمل کنیم و شهری متفاوت را برای شهروندان و مسافران نوروزی آماده کنیم.

وی در پایان بر لزوم اجرا و اتمام پروژه های استقبال از بهار با عنوان “برنامه های ۲۸ گانه “تاکید کرد.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi