معرفی آثار برتر نخستین یادواره رسانه ای مکتب شهید سلیمانی در اهواز

تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۷:۴۱ ب٫ظ
معرفی آثار برتر نخستین یادواره رسانه ای مکتب شهید سلیمانی در اهواز زمان مطالعه: ۳ دقیقه اعتدال نخبگان/ در مراسم اختتامیه نخستین یادواره رسانه ای مکتب شهید سلیمانی در اهواز آثار برتر معرفی شدند. به گزارش نخبگان و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز خوزستان، اسامی آثار برتر پذیرفته شده و حائز جوایز نخستین یادواره رسانه ای مکتب شهید سلیمانی در اهواز به این شرح است : مرکز آبادان: مستند خبری […]
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

اعتدال نخبگان/ در مراسم اختتامیه نخستین یادواره رسانه ای مکتب شهید سلیمانی در اهواز آثار برتر معرفی شدند.

به گزارش نخبگان و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز خوزستان، اسامی آثار برتر پذیرفته شده و حائز جوایز نخستین یادواره رسانه ای مکتب شهید سلیمانی در اهواز به این شرح است :
معرفی آثار برتر نخستین یادواره رسانه ای مکتب شهید سلیمانی در اهواز
مرکز آبادان: مستند خبری حکایت همچنان باقیست نوید سالم زاده لوح افتخار
 مستند وفای همسایه ایوب مروانی پور جایزه ویژه داوران
 فضای مجازی ویژه پس از اتفاق علی شهابی نژاد لوح افتخار
مرکز آذربایجان غربی  گفتگومحور قانلی گورچین زهرا محمدی تندیس + لوح افتخار
مرکز اردبیل در بخش صدا مسابقه اوره لر سرداری الناز عزیزی لوح افتخار
مرکز اصفهان صدا خالقانه ناشنیده‌ها لیال عسکری جایزه ویژه داوران
فضای مجازی ویژه ماجرای یک انگشتر مهران عمرانی تندیس + لوح افتخار
فضای مجازی ویژه وقتی حاج قاسم در گزینش رد شد محمد براتی لوح افتخار
موسیقی سرود رزمنده ایرانی علیرضا زکی لوح افتخار
مرکز ایلام پژوهش برنامه‌ای بررسی آیین سنتی چمر در استان ایالم مهدی نجف پور تندیس + لوح افتخار
گزارش مکتوب سردار دل‌ها به روایت قالویزان زهرا پوراسمعیل لوح افتخار
مستند چمر سرباز قدرت باقری لوح افتخار
مستند شین شهسوار مریم امینی تندیس + لوح افتخار
موسیقی محلی شوق عقیق داود رضایی لوح افتخار
مرکز چهارمحال و بختیاری پژوهش بنیادی برگ‌های زرین از زندگی سردار سلیمانی حبیب نجفی و لطیف رئیسی تندیس + لوح افتخار
پژوهش بنیادی مدافعان حرم در شعر شاعران
ربیع اهلل فرهمند و لطیف رئیسی و لیالجعفری لوح افتخار
مستند خبری خیابان‌های شهر من ناصر اکبرپور لوح افتخار
فضای مجازی ویژه بنشین که طوفان را ببینی – انتقام سخت عقیل عباسی لوح افتخار
موسیقی پاپ حماسی سردار اسالم ستار سهرابی لوح افتخار
مرکز خراسان رضوی گزارش رادیویی سردار آنجا بود که سلیمانی شد تکتم سیدی لوح افتخار
مستند خبری راز نگین مریم تکافی تندیس + لوح افتخار
نمایشی مدیترانه رشید حاجتمند تندیس + لوح افتخار
رادیو نما رفیق خوشبخت ما رضا نوروزی لوح افتخار
مرکز خراسان جنوبی پژوهش برنامه‌ای شهید مدافع حرم سید شیرآقا حسینی منصوره عسکری دشت بیاض لوح افتخار
مرکز خراسان شمالی موسیقی محلی تلفیقی شهید امیر بدیعی لوح افتخار
مرکز خوزستان در بخش جنبی حاج صادق آهنگران تندیس + لوح افتخار
مستند خبری از وطن تا حرم مهدی محمودی لوح افتخار
سیما ترکیبی تا پای جان محسن پناه لوح افتخار
سیما مستند محمود علی زهیری لوح افتخار
صدا خالقانه داده کاوی امین حسین زاده جایزه ویژه داوران
مستند از اکتبر تا ژانویه حسین حیاوی اهواز لوح افتخار
مرکز برتر مسلم رحیمی تندیس + لوح افتخار
موسیقی ارکسترال ملت بیدار و قوی مجید شمسایی تندیس + لوح افتخار
مرکز سمنان سیما ترکیبی پلاک ۷۲ – ۹۵ عباس ایمانیان) تهیه کننده (تندیس + لوح افتخار
سیما ترکیبی پلاک ۷۲ – ۹۵ حمید قراییان) مجری (لوح افتخار
فضای مجازی ویژه عکس یادگاری رضا حمیدی مطلق لوح افتخار
 مرکز فارس پژوهش برنامه‌ای شناخت و معرفی زندگی و شخصیت شهید
مدافع حرم، سردار عبداهلل اسکندری ندا سید چاوش لوح افتخار
سیما نمایشی ایستگاه مدمری حجت اله رئیسی لوح افتخار
صدا ترکیبی ساده کوچ برادر حسن شاهی لوح افتخار
موسیقی شعر آینه داران هادی فردوسی لوح افتخار
مرکز قزوین پژوهش برنامه‌ای زندگینامه شهدای مدافع حرم استان
شهیدان سیاهکلی مرادی، شیری. پورمراد امین فرخی حقیقت و زهرا نادری لوح افتخار
کودک و نوجوان راه امید ابراهیم طاهری کیا لوح افتخار
 موسیقی سرود همسنگر میثم اصغرزاده لوح افتخار
مرکز قم سیما مستند برای نبل برای الزهرا محمد حسین همتی لوح افتخار
 مرکز کردستان سیما نمایشی نهست زانیار لطفی لوح افتخار
مرکز کرمان پژوهش بنیادی نقش رسانه استانی در ترویج گفتمان جبهه مقاومت با محوریت سردار سلیمانی معصومه دارابی لوح افتخار
مستند خورشید حامد سعادت لوح افتخار
مرکز کرمانشاه مستند خبری خدا با ماست صابر چهری لوح افتخار
پویانمایی نجات هولیر عابدین محمدی تندیس + لوح افتخار
مرکز کهگیلویه و بویراحمد سیما ترکیبی شب‌های شیدایی سید افضل حسینی لوح افتخار
موسیقی پاپ ارکسترال مکتب سلیمانی میالد ابراهیمی لوح افتخار
مرکز گلستان فضای مجازی ویژه نرم افزار موبایلی ذوالفقار حمزه کرد شاکری لوح افتخار
موسیقی بومی) ترکمنی سردار وطن قاسم رضایی لوح افتخار
مرکز گیلان صدا خالقانه مکتب عشق خسرو رسولی جایزه ویژه داوران
 نمایش بلند قاسم زهرا بهرام نوری تندیس + لوح افتخار
نمایش کوتاه ما منتظریم مهدی آذری لوح افتخار
مرکز لرستان موسیقی ارکسترال محلی آزمون شهادت فرناد شاهزیدی لوح افتخار
مرکز مازندران مستند چلچلای سفر یاسر طالبی تندیس لوح افتخار
فضای مجازی ویژه شاخه گل شهادت سارا فرهمند راد لوح افتخار موسیقی اقیانوس بی پایان هادی ابراهیمی تندیس و لوح افتخار
مرکز همدان پویانمایی پر هادی امیری رها فرجی لوح افتخار
مرکز یزد مینی فیچر سردارسلیمانی فاطمه دانایی لوح افتخار فضای مجازی مستند پژوهشی چهره بین المللی مقاومت رضا عباسی مهرآبادی لوح افتخار
بیش از دو هزار اثر به دبیرخانه نخستین یادواره رسانه مکتب شهید سلیمانی ارسال شد و در مجموع بیش از ۶۵۰ اثر از ۲۴ استان به مرحله نهایی داوری راه یافتند.
Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi