استفاده حداکثری از منابع به جهت افزایش بهره‌وری

تاریخ انتشار: جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۴ ق٫ظ
استفاده حداکثری از منابع به جهت افزایش بهره‌وری زمان مطالعه: ۲ دقیقه اعتدال نخبگان/ استاندار خوزستان در آیین افتتاح مرکز بزرگ تعمیرات و بازسازی خودرو های آمبولانس قطب جنوب غرب کشور گفت: باید برای افزایش بهره‌وری حداکثر استفاده را از منابع موجود داشته باشیم تا از این راه بتوان باعث رشد اقتصادی از محل بهره‌وری شویم. به گزارش نخبگان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه
اعتدال نخبگان/ استاندار خوزستان در آیین افتتاح مرکز بزرگ تعمیرات و بازسازی خودرو های آمبولانس قطب جنوب غرب کشور گفت: باید برای افزایش بهره‌وری حداکثر استفاده را از منابع موجود داشته باشیم تا از این راه بتوان باعث رشد اقتصادی از محل بهره‌وری شویم.

به گزارش نخبگان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در آیین افتتاح مرکز بزرگ تعمیرات و بازسازی خودرو های آمبولانس قطب جنوب غرب کشور با عنوان اینکه عموم خودرو های آمبولانس از کار افتاده عموماً نو بوده و به دلیل کمبود بودجه مدت زمان زیادی بلا استفاده مانده بودند گفت: با تلاش جهادی عزیزان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور ۳۷ دستگاه از این آمبولانس ها پس از نوسازی و بازسازی به ناوگان اورژانس پیش بیمارستانی بازگشتند و ظرفیت تعمیر و افزایش این ناوگان تا تعداد ۱۰۰ خودروی دیگر وجود خواهد داشت.

وی همچنین افزود: به همت تلاش جهادی این عزیزان مرکز تجهیز و نو سازی آمبولانس های اورژانس اهواز پس از استان تهران و اصفهان به عنوان سومین مرکز نوسازی و تجهیز در ایران شناخته می شود و این کار با استفاده از ظرفیت های موجود و اقتصاد مقاومتی در راستای این امور و استفاده از منابعی که قبلاً روی آنها سرمایه گزاری شده بود اما دارای حداقل بهره‌وری بوده است.

شریعتی با اذعان به اینکه شرایط سخت و ظالمانه تحریم علیه ایران که به عنوان جنگ تمام عیار اقتصادی شناخته می شود گفت: این شرایط باعث شد تا با تمرکز بیشتر در خود متوجه موضوعاتی شویم که پیش تر توجه کمی به آن ها می شد و به همین خاطر تلاش شد تا منابع بلا استفاده موجود در کشور که امکان بهره‌وری از آن وجود دارد را وارد چرخه بهره برداری کرده تا بتوان از آنها به صورت بهینه استفاده شود.

وی بیان کرد: اگر خواهان استقلال اقتصادی هستیم و در مقابل مسائلی که امروزه با آن مواجه ایم تاب آوری خود را بالاتر ببریم، باید حداکثر بهره‌وری را از منابع موجود داشته باشیم.

استاندار خوزستان با تأکید بر اینکه با توجه به شرایط موجود هیچ راهی جز استفاده بهینه و حداکثری از منابع موجود وجود ندارد گفت: باید برای افزایش بهره‌وری حداکثر استفاده را از منابع موجود داشته باشیم تا از این راه بتوان باعث رشد اقتصادی از محل بهره‌وری شویم.

نماینده عالی دولت در پایان با ابراز امیدواری به حرکت در این مسیر و ادامه راه اظهار کرد: آموزش های استفاده از امکانات و تکنولوژی پیشرفته که به صورت برگزاری کلاس در بین پرسنل می باشد باید بیش از پیش انجام شود تا با انجام یک کار همه جانبه باعث ایجاد و پیشرفت در توسعه کشور شویم.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi