رئیس ستاد تعمیرات فولاد اکسین:

عملیات اورهال سال ۹۹ کارخانه در ۱۰ روز انجام می شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۱ ب٫ظ
عملیات اورهال سال ۹۹ کارخانه در ۱۰ روز انجام می شود زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان / مهندس ابوعلی رئیس ستاد تعمیرات اساسی شرکت فولاد اکسین خوزستان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این شرکت با موضوع اورهال خط تولید اکسین در سال ۹۹ نکاتی را تشریح کردند. مهندس ابوعلی گفت : مهمترین هدف از انجام تعمیرات اساسی (اورهال) کارخانه، حفظ و نگهداری شرایط مطلوب خط تولید و آماده […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان / مهندس ابوعلی رئیس ستاد تعمیرات اساسی شرکت فولاد اکسین خوزستان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این شرکت با موضوع اورهال خط تولید اکسین در سال ۹۹ نکاتی را تشریح کردند.

مهندس ابوعلی گفت : مهمترین هدف از انجام تعمیرات اساسی (اورهال) کارخانه، حفظ و نگهداری شرایط مطلوب خط تولید و آماده به کاری تجهیزات می باشد، که با استفاده از تمام ظرفیت های حوزه بهره برداری، در گام نخست شرح فعالیت ها بر اساس اولویت مشخص گردید و درگام بعد استخراج لیست قطعات یدکی مورد نیاز جهت انجام فعالیت ها در دستور کار قرار گرفت و پس از آن کالاهای بدون موجودی شناسایی و جهت تامین توسط واحد خرید درخواست گذاری شد و در پایان دستورالعمل های اجرایی تعمیرات اساسی بر اساس استانداردهای موجود مورد بازنگر قرار گرفت.

به گزارش نخبگان وی ادامه داد، با توکل به خداوند و همت جوانان اکسین و پشتیبانی سایر واحدها شرکت، عملیات اورهال سال ۱۳۹۹ از اواخر آبان ماه به مدت ۱۰روز صورت می گیرد که در این بازه زمانی کل کارخانه در تعمیرات اساسی قرار خواهد داشت و پیش بینی گردیده است که تعداد ۳۱۰ فعالیت در حوزه بهره برداری (مکانیک، تولید،برق، پشتیبانی فنی و انبارها) انجام گیرد.

وی افزود، با توجه به پیش بینی صورت گرفته جهت انجام برخی فعالیتها مانند بازسازی سازه های بتنی استند، تعویض خطوط آبرسانی و انجام فعالیتهای برقی از پیمانکاران بیرون از سازمان استفاده خواهد شد.

مهندس ابوعلی در پایان گفت، ستاد عملیات اورهال از تاریخ ۹۹/۰۷/۲۲ به صورت روزانه جلسات هماهنگی خود را برای انجام تعمیرات اساسی کارخانه آغاز کرده است.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi