مدیرعامل فولادخوزستان:

نام فولاد خوزستان مهمتر از هر چیزی است؛ درگیر هیجانات نقل‌وانتقالات نمی‌شویم/ نکونام سرمربی ماست

تاریخ انتشار: چهارشنبه 19 شهریور 1399 | 18:09 ب.ظ
نام فولاد خوزستان مهمتر از هر چیزی است؛ درگیر هیجانات نقل‌وانتقالات نمی‌شویم/ نکونام سرمربی ماست زمان مطالعه: ۳ دقیقه نخبگان: مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با بیان اینکه جواد نکونام سرمربی تیم ما است، گفت: درگیر هیجانات بازار نقل و انتقالات نمی‌شویم. علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و رئیس هیئت مدیره این باشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری اعتدال نخبگان درباره تمایل باشگاه تراکتور تبریز برای جذب جواد نکونام اظهار داشت: نکونام سرمربی […]
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

نخبگان: مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با بیان اینکه جواد نکونام سرمربی تیم ما است، گفت: درگیر هیجانات بازار نقل و انتقالات نمی‌شویم.

علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و رئیس هیئت مدیره این باشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری اعتدال نخبگان درباره تمایل باشگاه تراکتور تبریز برای جذب جواد نکونام اظهار داشت: نکونام سرمربی خوب و موفق ماست که توانستیم با حضور ایشان و البته آقای آذری رتبه سوم لیگ و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم و باعث شادی هواداران و مردم خوزستان شویم. نکونام عملکرد خوبی در فولاد داشته و طبیعی است که برای فصل بعد مورد توجه باشگاه‌های مدعی قرار بگیرد اما مسئله مشخص این است که وی اخیرا قراردادش را با فولاد تمدید کرده و رسماً سرمربی تیم ما به حساب می‌آید.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان درباره اینکه از صحبت‌های نکونام می‌توان اینطور متوجه شد که احتمالا او قصد قبول پیشنهاد تراکتور را دارد، تاکید کرد: باید همیشه این نکته را مدنظر داشته باشیم که نام فولاد خوزستان از هر چیزی مهمتر است. فولاد یک باشگاه حرفه‌ای، پرطرفدار و محبوب است که دوبار قهرمانی لیگ برتر را در کارنامه دارد و از زیرساخت‌ و تشکیلاتی برخوردار است که در کمتر باشگاه ایرانی دیده می‌شود.

محمدی افزود: خوزستان مهد فوتبال ایران با مردمانی بزرگ و با ارزش است که وجود و حمایت آنها باعث با اهمیت‌تر شدن نام فولاد شده است. بنابراین با این شرایط و سرمایه‌ها باید حق داشته باشیم که خود را فقط متکی به یک فرد ندانیم. جواد نکونام مربی بزرگی است که تجارب خیلی بالایی دارد و هم‌اکنون نیز سرمربی ماست و خواهان ادامه همکاری با او هستیم ولی همانطور که گفتم نام فولاد از هر چیز دیگری بزرگتر و مهمتر است.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان راجع به اینکه نکونام از عدم جذب بازیکنان مدنظرش و اینکه برخی نفرات مورد نیازش به دلیل قیمت‌های بالا جذب نشده‌اند، تصریح کرد: به اعتقاد من و البته آقای آذری مدیریت باشگاه ما هنوز چیزی را در نقل و انتقالات از دست نداده‌ایم، همانطور که هنوز خیلی از باشگاه‌های دیگر اقدام خاصی در این جهت انجام نداده‌اند. تنها برخی باشگاه‌ها اقدام به جذب چند بازیکن کرده‌اند که آن هم به دلیل حضورشان در لیگ قهرمانان است که فرصت زیادی ندارند ولی ما با توجه به فرصتی که داریم درگیر هیجانات بازار نقل و انتقالات نمی‌شویم و آگاهانه و منطقی حرکت می‌کنیم. اقدامات برای جذب بازیکنان مد نظر کادر فنی انجام شده و انشالله در روزهای آینده خبر‌های خوبی به هواداران خواهد رسید. مطمئنا همه اقدامات و تلاش ما در جهت موفقیت فولاد خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: اولویت نکونام حفظ اسکلت اصلی تیم و تمدید قراردادهای سال گذشته بوده که آذری تا به حال سه قرارداد را تمدید کرده و از سویی، مدیرعامل باشگاه اعلام کرده که فرمانده مطلق نقل و انتقالات نکونام است و به وی اختیار تام داده است. شاید نکونام از بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی نگران است که این موضوع هم در حال پیگیری است.

محمدی ادامه داد: با توجه به حضور فولاد در لیگ قهرمانان پیش‌رو بودجه خیلی خوب و البته معقولی را برای جذب بازیکن و آماده سازی هرچه بهتر تیم در نظر گرفته‌ایم و اینکه می‌گویند به دلایل مالی موفق به جذب بازیکن نشده‌ایم درست نیست. فقط می‌خواهیم به هر قیمتی بازیکن نگیریم. برخی‌ها با سوءاستفاده از قانون عدم جذب بازیکن و مربی خارجی قیمت‌های‌شان را چندین برابر کرده‌اند. اجازه بدهید حق داشته باشیم بازیکنی که سال پیش ۸۰۰ میلیون تومان قرارداد داشته را این فصل با قیمت ۵ میلیارد جذب نکنیم. نه اینکه ما قدرت مالی این پرداخت را نداشته باشیم ولی از لحاظ عرفی و حرفه‌ای نمی‌توانیم کورکورانه و احساسی این قراردادها را امضا کنیم. به مردم مظلوم و محروم خوزستان دین داریم و نباید ریخت و پاش بیهوده داشته باشیم. از سایر باشگاه‌ها هم خواهش می‌کنم به قیمت‌های خارج از عرف و سودجویانه تن ندهند تا عده‌ای به دنبال سوءاستفاده نباشند

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار