رئیس شورای شهر خرمشهر:

تکلیف شهردار خرمشهر حداکثر تا پایان هفته دیگر روشن می شود

تاریخ انتشار: سه شنبه 28 مرداد 1399 | 18:15 ب.ظ
تکلیف شهردار خرمشهر حداکثر تا پایان هفته دیگر روشن می شود زمان مطالعه: < 1 دقیقه رئیس شورای اسلامی شهر خرمشهر گفت: طبق قانون بعد از انتخاب شهردار خرمشهر، استانداری خوزستان باید ظرف ۱۰ تا ۱۵ روز کاری رأی خود را درباره احراز صلاحیت وی اعلام کند. به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، موسی مطور جزیره عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طبق قانون انتخاب شهردار، استانداری باید […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

رئیس شورای اسلامی شهر خرمشهر گفت: طبق قانون بعد از انتخاب شهردار خرمشهر، استانداری خوزستان باید ظرف ۱۰ تا ۱۵ روز کاری رأی خود را درباره احراز صلاحیت وی اعلام کند.

به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، موسی مطور جزیره عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طبق قانون انتخاب شهردار، استانداری باید تا ۱۰ تا ۱۵ روز پس از انتخاب شهردار به شورای شهر با اسناد اعلام کند که گزینه انتخابی مورد تأیید یا رد است که در صورت رد شدن گزینه و اصرار اعضا، موضوع به شورای حل اختلاف ارجاع داده می‌شود.

وی افزود: با توجه به تعطیلی‌ها، احتمال دارد تا پایان هفته آینده نظر نهایی استانداری خوزستان در خصوص موضوع مذکور ابلاغ شود.

مطور جزیره به احتمال طولانی‌تر شدن این مدت نیز اشاره کرد و گفت: در صورت پایان مهلت زمانی تعیین شده در قانون و اعلام نشدن نظر استانداری، شورا می‌تواند با حکم خود شهردار را به صورت رسمی منصوب کند اما این امر ممکن است در آینده منجر به تعارض شود که ترجیح بر این است که روند قانونی و طبق زمان تعیین شده انجام شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار