استاندار خوزستان:

امیدواریم بتوانیم از پتانسیل نمایندگان برای توسعه خوزستان بهره ببریم

تاریخ انتشار: پنجشنبه 15 خرداد 1399 | 19:07 ب.ظ
امیدواریم بتوانیم از پتانسیل نمایندگان برای توسعه خوزستان بهره ببریم زمان مطالعه: < 1 دقیقه استاندار خوزستان با اشاره به بازدید ۱۲ نفر از نمایندگان مجلس از اهواز، گفت: ان‌شاالله رابطه مناسبی بین ما نمایندگان ایجاد شود و بتوانیم از توان و پتانسیل آنها برای توسعه، پیشبرد و آبادانی استان خوزستان که قلب کشور است، بهره ببریم. به گزارش نخبگان و به نقل از ایسنا غلامرضا شریعتی در روز، ۱۴ […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

استاندار خوزستان با اشاره به بازدید ۱۲ نفر از نمایندگان مجلس از اهواز، گفت: ان‌شاالله رابطه مناسبی بین ما نمایندگان ایجاد شود و بتوانیم از توان و پتانسیل آنها برای توسعه، پیشبرد و آبادانی استان خوزستان که قلب کشور است، بهره ببریم.

به گزارش نخبگان و به نقل از ایسنا غلامرضا شریعتی در روز، ۱۴ خردادماه در خصوص نشست با جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: امروز توفیق داشتیم و در خدمت ۱۲ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بودیم که برای بررسی مشکلات استان به دعوت نمایندگان استان به اهواز آمدند و از مناطق مختلف روستایی و شهری و بافت‌های فرسوده اهواز بازدید کردند. سپس از تاسیسات نفت نیز بازدید داشتند و جلسه مفصلی امروز در استانداری برگزار شد.

وی ادامه داد: از نقطه نظرات نمایندگان بهره بردیم و بعضا درباره مسائل و مشکلات خوزستان در جریان قرار گرفتند. برخی از برداشت‌های خود را عنوان کردند و ما نیز توضیحاتی به آنها دادیم. جلسه بسیار خوبی بود و نظر نمایندگان این بود که به استان خوزستان کمک و همت کنند و از استان حمایت کنند، ما نیز استقبال کردیم.

استاندار خوزستان با بیان اینکه ان‌شاالله رابطه مناسبی بین ما و نمایندگان ایجاد شود و بتوانیم از توان و پتانسیل آنها برای توسعه، پیشبرد و آبادانی استان خوزستان که قلب کشور است بهره ببریم، در پایان گفت: امیدوارم نمایندگان بتوانند خارج از بحث‌های استانی و منطقه‌ای خود برای خوزستان که یک استان ملی است، با نگاه ملی کمک و از استان حمایت کنند. هرچه نبض خوزستان بهتر بزند، نبض اقتصاد و توسعه کشور نیز بهتر خواهد زد. خوزستان دین خود را به انقلاب و اسلام ادا کرده است، ان‌شاالله به کمک نمایندگان حال و روز خوزستان از اینی که هست بهتر شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار