احتمال برگزاری اردوی فولاد در تهران/رونمایی از ماسک فولاد!

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۲۰:۴۰ ب٫ظ
احتمال برگزاری اردوی فولاد در تهران/رونمایی از ماسک فولاد! زمان مطالعه: < 1 دقیقه به گزارش نخبگان تیم فوتبال فولاد خوزستان به دلیل گرمی هوای اهواز قصد دارد اردویی خارج از استان برگزار کند. باتوجه به از سرگیری تمرینات تیم های فوتبال از سوم خردادماه برای برگزاری ادامه مسابقات لیگ برتر، باشگاه فولاد نیز قصد دارد به دلیل گرمی هوای اهواز اردویی ۱۰ تا ۱۲ روزه خارج از استان برگزار […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش نخبگان تیم فوتبال فولاد خوزستان به دلیل گرمی هوای اهواز قصد دارد اردویی خارج از استان برگزار کند.

باتوجه به از سرگیری تمرینات تیم های فوتبال از سوم خردادماه برای برگزاری ادامه مسابقات لیگ برتر، باشگاه فولاد نیز قصد دارد به دلیل گرمی هوای اهواز اردویی ۱۰ تا ۱۲ روزه خارج از استان برگزار کند. احتمالا این اردو در تهران برپا خواهد شد.

به گزارش نخبگان، همچنین قرار است که پاتوسی با پرواز امارات از فرانسه به ایران بیاید و پریرا نیز طی روزهای آینده به اهواز خواهد آمد. البته پیش بینی می شود که این دو بازیکن، فولاد را در روزهای ابتدایی تمرینات گروهی همراهی نکنند.

زمان شروع تمرینات سوم خردادماه و زمان مسابقه معوقه فولاد – استقلال، ۲۹ خرداد است و زمان شروع هفتگی مسابقات نیز از دوم تیرماه خواهد بود.

همچنین از ماسک های جدید باشگاه فولاد رونمایی شد؛ روی این ماسک‌ها، آرم باشگاه فولاد طراحی شده است و فولادی ها با این اقدام قصد دارند، فضایی متفاوت را برای بازیکنان خود ایجاد کنند./ ایسنا

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi