سلطانی‌فر: ورزش استان خوزستان به دوران اوج خود می‌رسد

تاریخ انتشار: پنجشنبه 4 بهمن 1397 | 15:02 ب.ظ
سلطانی‌فر: ورزش استان خوزستان به دوران اوج خود می‌رسد زمان مطالعه: ۲ دقیقه وزیر ورزش و جوانان از روند توسعه ای ورزش استان خوزستان ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: ورزش استان خوزستان در مسیر پیشرفت قرار گرفته و طی سال های آینده از ورزش این استان خبرهای خوبی خواهید شنید. به گزارش نخبگان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر در […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

وزیر ورزش و جوانان از روند توسعه ای ورزش استان خوزستان ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: ورزش استان خوزستان در مسیر پیشرفت قرار گرفته و طی سال های آینده از ورزش این استان خبرهای خوبی خواهید شنید.

به گزارش نخبگان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر در حاشیه بازدید از سالن های ورزشی مجموعه تختی شهرستان شادگان، رویکرد وزارت ورزش و جوانان به استان خوزستان را با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های آن مثبت دانست و اظهار کرد: یک سال و نیم قبل همراه با روسای فدراسیون ها در استان خوزستان حضور پیدا کردیم تا بتوانیم با توجه به مشکلات رشته های مختلف درصدد کمک به آنها اقدامات مختلفی را انجام بدهیم.

وزیر ورزش و جوانان، استان خوزستان را استانی با ظرفیت بالا در عرصه ورزش نام برد و تصریح کرد: اعتقاد داریم با توجه به ظرفیت ها و استعدادهای خوبی که در این استان وجود دارد و همانطور که در گذشته در ورزش سرامد بوده و  قهرمانان زیادی در رشته های مختلف داشته، اکنون نیز این استان مسیر پیشرفت را طی می کند و رفته رفته به دوران خوب گذشته باز می گردد.

دکتر سلطانی فر به اقدامات مثمرثمر بعد از دوران جنگ تحمیلی در استان خوزستان اشاره کرد و توضیح داد: بعد ازجنگ زمینه های خوبی فراهم شده و دولت کارهای خوبی انجام داده و خوشبختانه مکان های مختلف ورزشی از جمله استادیوم ها، سالن های سرپوشیده و زمین های چمن مصنوعی حتی در نقاط مختلف روستایی و حاشیه ای احداث شده و همه اقدامات اکنون در حال به بار رسیدن است و همانطور که بارها عنوان کردم از ورزش استان خوزستان خبرهای خوبی خواهید شنید.

وزیر ورزش و جوانان شور و شعف مردم استان خوزستان را ستود و اظهار داشت: با این شور و شعفی که در بین مردم و جوانان وجود دارد سرمایه گذاری در این استان توجیه خوبی دارد و در ادامه با وجود کمبود امکانات همچنان در راستای توسعه امکانات پیش خواهیم رفت.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار