گفتگوی اختصاصی نخبگان با حسینی محراب استاندار خوزستان

آیت الله رییسی خوزستان را به یک کارگاه تبدیل کرد

تاریخ انتشار: دوشنبه 21 خرداد 1403 | 04:48 ق.ظ
آیت الله رییسی خوزستان را به یک کارگاه تبدیل کرد زمان مطالعه: ۲ دقیقه استاندار خوزستان با اشاره به اقدامات گسترده دولت سیزدهم در این استان گفت: ۵۴ هزار میلیارد تومان(همت) در جریان ۲ سفر رییس جمهور شهید به این استان اختصاص یافت.
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

 علی اکبر حسینی‌محراب روز یکشنبه در گفتگویی با خبرنگار اعتدال نخبگان بیان کرد: طرح‌های زیادی طی سه سال اخیر درخوزستان اجرا شدند و به لطف شهید خدمت، تعداد مصوبات خوزستان در کشور بی‌نظیر بود.

وی اظهار کرد: با اختصاص ۵۴ همت بودجه در ۲ سفر آیت الله رییسی به خوزستان یک حرکت بزرگ در استان شکل گرفت و خوزستان را به یک کارگاه تبدیل کرد.

استاندارخوزستان ابراز امیدواری کرد: در مدت باقیمانده از دولت سیزدهم طرح‌ها با شدت بیشتری اجرا شوند.

آیت الله رییسی خوزستان را به یک کارگاه تبدیل کرد

حسینی‌محراب خاطرنشان کرد: آیت الله رییسی هشت بار به خوزستان سفر کرد و مکتبی برای خدمت به مردم و نوکری آنها باقی گذاشت، برای خدمت به مردم از هیچ کاری فروگذار نکرد و اقدامات خوبی در زمینه راهسازی، فولاد، کشاورزی، بنادر و دیگر حوزه ها انجام داد.

وی با تاکید بر اینکه بیشترین توجه دولت رییسی به روستاها بود گفت: توجه به روستاها از محل آلاینده‌ها و ارزش افزوده در نوع خود بی نظیر بود به گونه ای که ۱۶۰ هزار میلیارد ریال ظرف مدت کوتاهی برای آبادانی شهرها و روستاها تزریق شد.

آیت الله رییسی خوزستان را به یک کارگاه تبدیل کرد

استاندار خوزستان ادامه داد: آیت الله رییسی کارنامه موفقی در خوزستان بر جای گذاشت که امیدواریم روند توسعه دراین استان تداوم یابد.


گفتگوی ما را در زیر ببینید :

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار