طعنه نماینده مردم اهواز در مجلس به جواد نکونام

تاریخ انتشار: شنبه 6 اسفند 1401 | 01:30 ق.ظ
طعنه نماینده مردم اهواز در مجلس به جواد نکونام زمان مطالعه: ۲ دقیقه نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی در صفحه اجتماعی خود، به نوعی به جواد نکونام طعنه زد. به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، تیم فوتبال فولاد خوزستان که تنها نماینده ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود، شامگاه پنجشنبه در دوحه قطر به مصاف تیم الهلال […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی در صفحه اجتماعی خود، به نوعی به جواد نکونام طعنه زد.

به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، تیم فوتبال فولاد خوزستان که تنها نماینده ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود، شامگاه پنجشنبه در دوحه قطر به مصاف تیم الهلال عربستان رفت و یک بر صفر شکست خورد. فولادی‌ها که در این دیدار بدون جواد نکونام سرمربی مستعفی خود به میدان رفتند برابر تیم پرستاره و گران قیمت الهلال نمایش خوبی داشتند اما در پنج دقیقه پایانی مقاومتشان شکست و گل شکست را پذیرفتند تا از دور مسابقات کنار بروند.

استعفای جواد نکونام در کوران رقابت‌های آسیایی که باعث ضربه خوردن تنها نماینده ایران در این مسابقات شد، واکنش‌های منفی بی شماری به همراه داشته و در این بین سید کریم حسینی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی به نوعی به رفتن این سرمربی طعنه زده است.

حسینی در پیامی در صفحه اجتماعی خود نوشت: نمایش غیرتمندانه نماینده شایسته کشورمان، فولاد خوزستان با توجه به شرایط نا برابر فوتبال امروز و با وجود بی مهری «رفیقان نیمه راه» حتی بیشتر از یک برد شایان تقدیر است. حضورتان حماسی و غیورمندانه بود و شایسته بهترین‌ها هستید. قدر زحمات شما را می‌دانیم. خدا قوت.

وی در این پیام نکونام را رفیق نیمه راه خطاب کرده است در حالی که اکنون نکونام جزو گزینه‌های هدایت تیم ملی فوتبال ایران است و باید دید واکنش‌ها نسبت به این موضوع چیست.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار