توسعه زیر ساخت‌های شبکه برق روستایی بهبهان و آغاجاری

تاریخ انتشار: دوشنبه 9 آبان 1401 | 23:00 ب.ظ
توسعه زیر ساخت‌های شبکه برق روستایی بهبهان و آغاجاری زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان : زیر ساخت‌های شبکه برق روستایی بهبهان و آغاجاری توسعه می‌یابد. به گزارش نخبگان و به نقل از صداوسیما مرکز خوزستان ، علی خدری به منظور بررسی وضعیت شبکه برق روستایی شهر‌های آغاجاری و بهبهان از روستا‌های جولکی، سرجولکی، شهرک‌های حر و بلال در شهرستان آغاجاری؛ بخش زیدون؛ تشان […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان : زیر ساخت‌های شبکه برق روستایی بهبهان و آغاجاری توسعه می‌یابد.

به گزارش نخبگان و به نقل از صداوسیما مرکز خوزستان ، علی خدری به منظور بررسی وضعیت شبکه برق روستایی شهر‌های آغاجاری و بهبهان از روستا‌های جولکی، سرجولکی، شهرک‌های حر و بلال در شهرستان آغاجاری؛ بخش زیدون؛ تشان و روستا‌های درونک، قلعه تمیم، کردستان، دودانگه، قنبری و قالند در شهرستان بهبهان بازدید کرد.

 

وی در این بازدید که تا آخرین نقطه روستایی تحت پوشش هم مرز با دو استان کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر انجام شد؛ اظهار کرد: توجه و اهتمام به خدمت رسانی مستمر و بیش از پیش به مشترکان و تسریع در امور، امری ضروری است، لذا از آنجایی که زیرساخت‌های برق موجب رشد و توسعه روستا‌ها و شهرهاست، تلاش مجموعه شرکت توزیع نیز بر تقویت زیرساخت‌های شبکه برق تا دورترین نقطه و سخت‌ترین دسترسی؛ جهت عرضه خدمات مطلوب به مشترکان است.

خدری در خصوص مشکلات شبکه برق این مناطق گفت : اصلاح پایه‌های فرسوده به خصوص در بخش روستایی در قالب اعتبارات عوارض برق در اولویت اقدامات شرکت است.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در ادامه به تقویت ولتاژ روستای بلال اشاره کرد و گفت: وضعیت شبکه برق این روستا با نصب یک دستگاه اتوترانس تقویت خواهد شد. همچنین جا به جایی تعدادی پایه جهت رفع حریم شبکه، تهیه و نصب چراغ‌های روشنایی، و احداث و توسعه شبکه برای انشعابات جدید از دیگر اقداماتی است که در این روستا‌ها در حال انجام است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار