بخش ریزش نشده ساختمان توسط شریعتی افتتاح شده بود

واکنش همسر استاندار اسبق خوزستان به اتهامات علیه شریعتی: اخطار توقف کار متروپل ارتباطی با دولت قبل ندارد!

تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 خرداد 1401 | 01:22 ق.ظ
واکنش همسر استاندار اسبق خوزستان به اتهامات علیه شریعتی: اخطار توقف کار متروپل ارتباطی با دولت قبل ندارد! زمان مطالعه: < 1 دقیقه نخبگان: مریم محبی در دوران استانداری ایشان هیچگونه اخطار توقف کار به پروژه داده نشده و این اخطار در اردیبهشت ۱۴۰۱ بوده و‌ در دیماه ۱۴۰۰ نیز مجوز کار به واحدهایی مثل کافه مری داده شده که در آنزمان ایشان سمتی نداشته است. همسر شریعتی استاندار سابق خوزستان به اتهامات علیه شریعتی در خصوص افتتاح […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

نخبگان: مریم محبی در دوران استانداری ایشان هیچگونه اخطار توقف کار به پروژه داده نشده و این اخطار در اردیبهشت ۱۴۰۱ بوده و‌ در دیماه ۱۴۰۰ نیز مجوز کار به واحدهایی مثل کافه مری داده شده که در آنزمان ایشان سمتی نداشته است.

همسر شریعتی استاندار سابق خوزستان به اتهامات علیه شریعتی در خصوص افتتاح ساختمان متروپل واکنش نشان داد.


«مریم محبی» در پیام اینستگرامی خود برای همدردی با مردم آبادان نوشت: اخطار توقف کار در دولت جدید صادر شده و ارتباطی با دولت قبل ندارد.

 

محبی همچنین تاکید کرد که مجوز در سال ۱۳۹۴ صادر شده؛ قلِ اول این برج که هیچ مشکلی در مجوز نداشته و در حال حاضر نیز پابرجاست در سال ۹۸ توسط شریعتی استاندار وقت خوزستان افتتاح شد.

 

وی در ادامه‌ی متن اضافه کرد: نه اخذ مجوز و نه نظارت فنی آن هیچ ارتباطی به استانداری ندارد و صرفا کار تخصصی شهرداری و نظام مهندسی است. در دوران استانداری ایشان هیچگونه اخطار توقف کار به پروژه داده نشده و این اخطار در اردیبهشت ۱۴۰۱ بوده و‌ در دیماه ۱۴۰۰ نیز مجوز کار به واحدهایی مثل کافه مری داده شده که در آنزمان ایشان سمتی نداشته است.

 

همسر استاندار سابق خواستار محاکمه‌ی گناهکاران به اشد مجازات شد.

 

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi