فولاد خوزستان پا به پای امدادگران در آواربرداری و کمک‌رسانی

تاریخ انتشار: سه شنبه 10 خرداد 1401 | 18:55 ب.ظ
فولاد خوزستان پا به پای امدادگران در آواربرداری و کمک‌رسانی زمان مطالعه: < 1 دقیقه فولاد خوزستان پا به پای امدادگران در آواربرداری و کمک‌رسانی با گذشت چندین روز از حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان، همچنان گروه فولاد خوزستان در کنار سایر ارگان‌ها به امدادرسانی پرداخت. به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی فولاد خوزستان، در چهارمین روز از آواربرداری ساختمان متروپل آبادان‌، کارکنان فولاد خوزستان به همراه تجهیزات در کنار سایر نهادها […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

فولاد خوزستان پا به پای امدادگران در آواربرداری و کمک‌رسانی

با گذشت چندین روز از حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان، همچنان گروه فولاد خوزستان در کنار سایر ارگان‌ها به امدادرسانی پرداخت.

فولاد خوزستان پا به پای امدادگران در آواربرداری و کمک‌رسانی
به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی فولاد خوزستان، در چهارمین روز از آواربرداری ساختمان متروپل آبادان‌، کارکنان فولاد خوزستان به همراه تجهیزات در کنار سایر نهادها به امدادرسانی و آواربرداری پرداختند.
اعزام ماشین‌آلات سنگین از جمله چنگ و لودر به همراه اپراتور، ارسال تجهیزات از قبیل: کلاه ایمنی، دستکش صنعتی، موتور جوش، سنگ جت، عینک ایمنی، دستگاه برش گاز (برنال) و همچنین نیروهای متخصص بُتن‌بر و ارائه خدمات مهندسی، بخشی از موارد انجام شده از سوی گروه فولاد خوزستان است.
گفتنی است، گروه فولاد خوزستان از روز اول حادثه با حضور میدانی ابراهیم دادرس مدیرعامل شرکت ایده پردازان صنعت فولاد در محل حاضر بوده و با گسیل تجهیزات و امکانات اجرایی و پشتیبانی و همچنین نیروی انسانی، به کمک‌رسانی و تسریع در آواربرداری پرداخت.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار