تامین۲۰ درصد تولیدات کشور در خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه 21 دی 1400 | 21:53 ب.ظ
تامین۲۰ درصد تولیدات کشور در خوزستان زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان/ معاون استاندار خوزستان : ۲۰ درصد تولیدات کشور در استان انجام می‌شود . به گزارش نخبگان و به نقل از صدا و سیما  ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان در جریان بازدید از واحد‌های صنعتی دزفول با بیان اینکه ۲۰ درصد تولیدات کشور در استان خوزستان انجام می‌شود، گفت: تلاش بر این است […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان/ معاون استاندار خوزستان : ۲۰ درصد تولیدات کشور در استان انجام می‌شود .

به گزارش نخبگان و به نقل از صدا و سیما  ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان در جریان بازدید از واحد‌های صنعتی دزفول با بیان اینکه ۲۰ درصد تولیدات کشور در استان خوزستان انجام می‌شود، گفت: تلاش بر این است با رفع مشکلات واحد‌های صنعتی و تولیدی خوزستان، میزان تولیدات در استان افزایش یابد.

رضا فتوحی افزود: استان خوزستان ظرفیت‌های بالقوه‌ای در بخش کشاورزی و موارد مرتبط دارد.

وی دزفول را قطب سبزی و صیفی کشور دانست و گفت: امید است استعداد‌های این شهرستان بیش از پیش شکوفا شوند و این شهرستان در اشتغال، اقتصاد و درآمدزایی مردم نقشی اساسی ایفا کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان درخصوص بازدید و بررسی مسائل و مشکلات شرکت‌های فولاد و روغن دزفول گفت: این بازدید برای رفع مشکلات و توسعه و ظرفیت سازی انجام شد تا با افزایش کیفیت شاهد استانداردسازی محصولات باشیم.

وی با بیان اینکه حدود ۸۰ درصد منابع نفت و گاز کشور در استان خوزستان مستقر هستند، بیان کرد: خوزستان ۶ میلیون هکتار زمین کشاورزی و منابع طبیعی دارد و دومین استان تولیدکننده فولاد کشور است.

فتوحی توسعه شیلات، زراعت چوب و توسعه زنجیره پتروشیمی را از برنامه‌های استانداری خوزستان برشمرد و افزود: زمینی حدود ۲هزار و ۵۰۰ هکتار برای زنجیره فرآوری پتروشیمی در نظر گرفته شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان روز سه شنبه همچنین در آیین آغاز توزیع روغن با نرخ دولتی بین ماشین‌های سنگین شهرستان دزفول شرکت کرد.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi