تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور از مدیر‌عامل فولاد خوزستان

تاریخ انتشار: دوشنبه 15 شهریور 1400 | 18:01 ب.ظ
تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور از مدیر‌عامل فولاد خوزستان زمان مطالعه: ۲ دقیقه دکتر فرهاد ابول نژادیان رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان به پاس حمایت های این مجموعه از کادر درمانی تقدیر کرد. دکتر فرهاد ابول نژادیان فرمانده عملیات بهداشت و درمان استان خوزستان در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت: همکاری و مساعدت شرکت فولاد خوزستان […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور از مدیر‌عامل فولاد خوزستان
دکتر فرهاد ابول نژادیان رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان به پاس حمایت های این مجموعه از کادر درمانی تقدیر کرد.
دکتر فرهاد ابول نژادیان فرمانده عملیات بهداشت و درمان استان خوزستان در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت: همکاری و مساعدت شرکت فولاد خوزستان در حوزه بهداشت و درمان از جمله تامین اکسیژن و لوازم و تجهیزات مورد نیاز بیمارستان های استان خوزستان، ستودنی است.
وی گفت: شرکت فولاد خوزستان در طول سالیان گذشته همراه با فعالیت‌های اقتصادی، در مسیر عمل به مسئولیت اجتماعی در حوزه سلامت، همکاری قابل تحسینی داشته است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز افزود: دوران اپیدمی و مبارزه با کرونا با وجود تمام سختی‌ها و مشکلات، تجلی‌گر تجربه‌های ارزشمند از همکاری‌های بین بخشی سازمان‌ها و نهادهای مختلف برای کنترل و مدیریت بیماری کرونا است.
ابول‌نژادیان در ادامه افزود: یکی از مهم ترین عناصری که بازوی توانمند حوزه سلامت به شمار می‌آید، ایفای نقش مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها و نهادها نسبت به حوزه بهداشت و درمان کشور است. شرکت فولاد خوزستان در این دوران در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود در حوزه سلامت، همکاری موثری با این دانشگاه داشت.
وی ادامه داد: زحمات شبانه روزی مدیرعامل و همکاران آن شرکت به‌منظور تجهیز زیرساخت‌ها و کمک‌های مشارکتی در حوزه بهداشت و درمان از جمله تامین اکسیژن و لوازم و تجهیزات مورد نیاز بیمارستان های استان خوزستان در زمان شیوع ویروس کرونا قابل تقدیر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در پایان گفت: خرسندیم از وجود چنین شرکت‌هایی در استان که برای ارائه خدمات بهتر به مردم شریف استان مساعدت و یاری می‌رسانند. توفیق روزافزون کارکنان و مدیران مجموعه‌ فولاد خوزستان را در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار