واکسیناسیون ۲۴ هزار نفر در دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۲۳:۲۰ ب٫ظ
واکسیناسیون ۲۴ هزار نفر در دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان/ از آغاز طرح واکسیناسیون در خوزستان دانشگاه آزاد اسلامی بیش از ۲۴ هزار نفر را واکسینه شدند. به گزارش خبرنگار نخبگان ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان می‌گوید: با استقرار قرارگاه جهادی دردانشگاه‌های آزاد اهواز، دزفول، بهبهان توانستیم به نحو احسن تمامی کارکنان این دانشگاه‌ها را واکسینه کنیم. حجت الاسلام فرج الله براتی […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان/ از آغاز طرح واکسیناسیون در خوزستان دانشگاه آزاد اسلامی بیش از ۲۴ هزار نفر را واکسینه شدند.

به گزارش خبرنگار نخبگان ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان می‌گوید: با استقرار قرارگاه جهادی دردانشگاه‌های آزاد اهواز، دزفول، بهبهان توانستیم به نحو احسن تمامی کارکنان این دانشگاه‌ها را واکسینه کنیم.

حجت الاسلام فرج الله براتی افزود: دانشگاه‌های آزاد اسلامی آبادان و مسجد سلیمان هم به زودی کار واکسیناسیون کارکنان خود را آغاز خواهند کرد.

وی ادامه داد: بجز کارکنان دانشگاه، ما برای عموم نیز دو پایگاه راه اندازی نمودیم تا بتوانیم در امر واکسیناسیون مردم نیز سهیم باشیم.

براتی خاطر نشان کرد: با اعلام آغاز ثبت نام دانشجویان برای تزریق واکسن در سامانه آموزشیار خوشبختانه استقبال خیلی خوب است و قرار است در صورت تخصیص سهمیه واکسن به دانشگاه کار واکسیناسیون دانشجویان نیز با شدت و سرعت آغاز شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان گفت: قرار است تا ۱۵ آبانماه طبق دستوالعمل وزارت علوم کار واکسیناسیون دانشجویان به پایان برسد.

۶۵ هزار دانشجو در این طرح واکسینه می‌شوند.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi