پیام تبریک علیرضا عالی پور سرپرست شهرداری اهواز به مناسبت قهرمانی فولاد خوزستان در جام حذفی

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۳:۰۹ ق٫ظ
پیام تبریک علیرضا عالی پور سرپرست شهرداری اهواز به مناسبت قهرمانی فولاد خوزستان در جام حذفی زمان مطالعه: ۲ دقیقه پیام تبریک علیرضا عالی پور سرپرست شهرداری اهواز به مناسبت قهرمانی فولاد خوزستان در جام حذفی علیرضا عالی پور سرپرست شهرداری اهواز به مناسبت قهرمانی فولاد خوزستان در جام حذفی پیام تبریکی را بدین شرح صادر نمود: فوتبال در خون خوزستانی هاست و قهرمانی در فوتبال تنها بهانه ای ست که هر چند سال یکبار […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

پیام تبریک علیرضا عالی پور سرپرست شهرداری اهواز به مناسبت قهرمانی فولاد خوزستان در جام حذفی

علیرضا عالی پور سرپرست شهرداری اهواز به مناسبت قهرمانی فولاد خوزستان در جام حذفی پیام تبریکی را بدین شرح صادر نمود:

فوتبال در خون خوزستانی هاست و قهرمانی در فوتبال تنها بهانه ای ست که هر چند سال یکبار مردم خوزستان خصوصا اهوازی های عزیز را به شادی و پایکوبی در جشنی همگانی می کشاند.

از سالهای دور که شاهین و جنوب بودند و صنعت نفت آبادان تا استقلال اهواز و سپس فولاد و نفت مسجدسلیمان و استقلال خوزستان همواره هر یک در برهه هایی از تاریخ ، شادی و نشاط را بواسطه نتایج هیجان انگیزشان برایمان به ارمغان آورده اند.
اگر چه درخشش حضور ستاره های خوزستانی در تیم ملی چند سالیست که رو به افول نهاده ولیکن با این قهرمانی فولاد در جام حذفی آنهم در آغاز هزاره جدید می توان خوشبین و امیدوار بود که ستاره های خوزستانی در آسمان کشور بار دیگر خواهند درخشید.

در روزهایی که پاندومی کرونا ، شادی را از مردم اهواز ما گرفته است ،این قهرمانی دلچسب واقعا مردم را به شادی مشترک وا داشته است تا به آینده همچنان امید داشته باشیم، امید افتخار آفرینی از سوی فرزندان اهواز بر بام قلل افتخار ایران عزیز .

اینجانب وظیفه خود می دانم این قهرمانی ارزشمند را به محضر مردم عزیز اهواز و جوانان برومند خوزستانی و بویژه به بازیکنان، مربیان، کادر سرپرستی و مدیریتی و پیشکسوتان فولاد خوزستان تبریک عرض نمایم.

آرزومندم که این مدالها در آغاز هزاره جدید برای شهر اهواز نیز خوش یمن بوده تا ما هم با افتخار از داشتن چنین قهرمان های ارزشمندی با روحیه ای مضاعف بتوانیم در توسعه شهر اهواز کوشا باشیم.
به امید قهرمانی های بیشتر برای خوزستان عزیز

علیرضا عالی پور
سرپرست شهرداری اهواز

 

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi