نتایج آرای شورا در خوزستان تغییر نکرده است / ادامه بازشماری آرای اهواز

تاریخ انتشار: پنجشنبه 10 تیر 1400 | 17:34 ب.ظ
نتایج آرای شورا در خوزستان تغییر نکرده است / ادامه بازشماری آرای اهواز زمان مطالعه: < 1 دقیقه استاندار خوزستان با اشاره به بازرسی‌های انجام‌شده در خصوص نتایج انتخابات شوراهای شهر گفت: علاوه بر ما، از مرکز گروهی برای بازرسی فرستادند و بازشماری آرا انجام شده و نتایج تغییر نکرده است. قاسم سلیمانی‌دشتکی در جلسه بررسی مشکلات شهرستان شادگان که امروز (۱۰ تیرماه) برگزار شد، با تاکید بر اجرای مصوبات و بررسی مشکلات […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

استاندار خوزستان با اشاره به بازرسی‌های انجام‌شده در خصوص نتایج انتخابات شوراهای شهر گفت: علاوه بر ما، از مرکز گروهی برای بازرسی فرستادند و بازشماری آرا انجام شده و نتایج تغییر نکرده است.

قاسم سلیمانی‌دشتکی در جلسه بررسی مشکلات شهرستان شادگان که امروز (۱۰ تیرماه) برگزار شد، با تاکید بر اجرای مصوبات و بررسی مشکلات شادگان اظهار کرد: در دو سه ماه اخیر مقداری موانع بودجه‌ای داشتیم. اعتبارات سال ۹۹ تمام و اعتبارات سال ۱۴۰۰ هفته گذشته توزیع شد. البته در یکی دو هفته اخیر، انتخابات همه چیز را تحت‌الشعاع قرار داده بود.

به گزارش نخبگان و به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه حساسیت انتخابات در خوزستان بیشتر از استان‌های دیگر است، افزود: هر کاندیدایی فکر می‌کند پیروز انتخابات است در حالی که تکثر کاندیداهای اقوام موجب شکسته شدن آرا می‌شود. معمولا در شهرهای بزرگ، لیست رای آورده است. برخی لیست‌های منتسب رای آورده‌اند که اهواز نیز از شهرهای بزرگ دیگر مانند تهران و اصفهان مستثنی نیست.

استاندار خوزستان با اشاره به بازرسی‌های انجام‌شده در خصوص نتایج انتخابات شوراهای شهر بیان کرد: علاوه بر ما، از مرکز گروهی برای بازرسی فرستادند و بازشماری آرا انجام شده و نتایج تغییر نکرده است. به طور مثال در آبادان رسما اعلام شد که تغییری در نتایج دیده نشده است. در اهواز نیز شمارش در حال انجام است و تاکنون نتیجه تغییر نکرده است.

سلیمانی‌دشتکی افزود: همه در انتخابات تلاش کردند و باید رای مردم را بپذیریم و شیرینی انتخابات را تلخ نکنیم. برای ما داشتن انتخابات سالم اهمیت دارد و کاری نداریم چه کسی و از چه قومی رای می‌آورد.

وی گفت: مسئول برگزاری انتخابات سالم هستیم و اگر جایی اشتباه شده نیز اشتباه را می‌پذیریم و باید اصلاح شود. تاکنون چنین چیزی نبوده است که این نشان‌دهنده برگزاری انتخابات خوب است.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi