مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز:

اصحاب رسانه چشم و گوش شهرداری هستند

تاریخ انتشار: سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 | 15:58 ب.ظ
اصحاب رسانه چشم و گوش شهرداری هستند زمان مطالعه: < 1 دقیقه سومین نشست تخصصی شورای سیاستگذاری ششمین جشنواره شهر و رسانه با حضور تعدادی از پیشکسوتان و اصحاب رسانه برگزار شد. امیر آهن جان مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز با اعلام این خبر افزود: پس از سالها وقفه، جشنواره شهر و رسانه با دستور شهردار اهواز از سر گرفته شد چرا که […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سومین نشست تخصصی شورای سیاستگذاری ششمین جشنواره شهر و رسانه با حضور تعدادی از پیشکسوتان و اصحاب رسانه برگزار شد.

امیر آهن جان مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز با اعلام این خبر افزود: پس از سالها وقفه، جشنواره شهر و رسانه با دستور شهردار اهواز از سر گرفته شد چرا که ضرورت وجود این رویداد فرهنگی به شدت در شهر اهواز با وجود چالش های فراوان احساس می شد.

وی عنوان کرد: ما انتظار داریم جامعه مطبوعاتی استان با شور و اشتیاق از این جشنواره استقبال کرده و از رویدادی که حرکتی مثبت در راستای تقدیر از اهالی رسانه و فعالیت ها و اطلاع رسانی های شفاف در حوزه مسائل شهری است، حمایت کنند.

آهن جان اصحاب رسانه را چشم و گوش شهرداری در سطح شهر خواند و گفت: ما همواره از انتقادات و پیشنهادات مطبوعات و جامعه خبری استان در راستای بهبود وضعیت شهر استفاده کردیم و همچنان استقبال می کنیم لذا برپایی چنین جشنواره ای به نوعی تجمیع کلیه مطالب منتشره در حوزه مدیریت شهری است که مطمئنا در پایان جشنواره آثار برگزیده جهت بهره برداری به صورت کتاب چاپ خواهد شد.

برپایه این گزارش در این نشست که اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره حضور داشتند پیشنهاداتی در راستای استقبال و مشارکت بیشتر اهل قلم در این رویداد فرهنگی ارائه شد و هریک از اعضا با پیشنهاداتی مانند تمدید وقت ارسال آثار، تقدیر از شایستگان و پیشکسوتان عرضه رسانه، تشکیل کارگاههای جنبی در جشنواره و برگزاری کارگاههای اموزشی و استفاده بیشتر از ظرفیت فضای مجازی راهکارهای خود را ارائه دادند.

در پایان نشست نیز احکام اعضای شورا و داوران ششمین جشنواره شهر و رسانه به آنان اهدا شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار