استاندار خوزستان:

زنده‌یاد آهنین جان تا آخرین لحظه مورد احترام و مراقبت قرار گرفت

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۲۰:۲۴ ب٫ظ
زنده‌یاد آهنین جان تا آخرین لحظه مورد احترام و مراقبت قرار گرفت زمان مطالعه: ۲ دقیقه استاندار خوزستان، به درگذشت شاعر خوزستانی اشاره کرد و گفت: از این شاعر گران‌قدر تا آخرین لحظه عمر با عزت و احترام در بیمارستان پذیرایی و مراقبت شد. به گزارش نخبگان و به نقل ازمهر، قاسم سلیمانی دشتکی چهارشنبه شب در این خصوص گفت: زنده‌یاد آهنین جان از شاعران، هنرمندان و صاحبان فکر استان خوزستان […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

استاندار خوزستان، به درگذشت شاعر خوزستانی اشاره کرد و گفت: از این شاعر گران‌قدر تا آخرین لحظه عمر با عزت و احترام در بیمارستان پذیرایی و مراقبت شد.

به گزارش نخبگان و به نقل ازمهر، قاسم سلیمانی دشتکی چهارشنبه شب در این خصوص گفت: زنده‌یاد آهنین جان از شاعران، هنرمندان و صاحبان فکر استان خوزستان است که پس از رد کردن یک دوره سخت بیماری روز گذشته در بیمارستان دار فانی را وداع گفت.

وی ادامه داد: حدود یک ماه پیش محمدباقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در خصوص وضعیت بیماری این شاعر گران‌قدر با بنده تماس گرفت و بلافاصله گروهی را به منزل وی فرستادم و دستور دادم در بیمارستان امام خمینی (ره) بستری شود که این اتفاق افتاد و در طول مدت بستری نیز رسیدگی خوبی به آهنین جان شد.

استاندار خوزستان گفت: پس از بستری و زمانی که حالش بهتر شد، خودش اصرار داشت به خانه برگردد، آهنین جان در مسیر ترخیص از بیمارستان برای خرید از ماشین پیاده می‌شود که در همان لحظه افرادی از وی کلیپ و عکس تهیه و اعلام می‌کنند که این شاعر یک بیمار سرگردان است و این در حالی است که به هیچ وجه این‌گونه نبود.

وی با تأکید بر اینکه کلیپ منتشر شده متعلق به چندین روز پیش است، ادامه داد: پس از اینکه آهنین جان به خانه‌اش رفت، متوجه شدم امکان نگهداری‌اش در خانه نیست؛ لذا دستور دادم که بار دیگر به بیمارستان برگردد و پس از چند روز دوباره در بیمارستان بستری شد و به نیکی و با احترام از آهنین جان پذیرایی و مراقبت شد و تحت درمان قرار گرفت.

سلیمانی تأکید کرد: شاعر گران‌قدر استان روز گذشته در بیمارستان فوت شد و بنا است که فردا با حضور اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه هنری خوزستان و هنرمندان و با رعایت پروتکل بهداشتی در قطعه هنرمندان خاک‌سپاری شود.

به گزارش مهر، قاسم آهنین جان غروب روز سه‌شنبه (چهاردهم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰) در پی ابتلاء به بیماری سرطان از دنیا رفت.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi