بیمه خود را به سامان بسپارید

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۲۱:۱۵ ب٫ظ
بیمه خود را به سامان بسپارید زمان مطالعه: ۴ دقیقه شرکت بیمه سامان در تاریخ ۱۳۸۳/۱۱/۲۷ به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بیمه‌های اموال، مسئولیت و اشخاص با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریالی منقسم به ۲۰۰ میلیون سهم با ارزش اسمی یک هزار ریالی در سازمان ثبت شرکتها با شماره ثبت ۲۴۱۰۵۹ ثبت شد و در تاریخ ۱۳۸۳/۱۲/۱۱مجوز فعالیت خود را در رشته […]
زمان مطالعه: ۴ دقیقه

شرکت بیمه سامان در تاریخ ۱۳۸۳/۱۱/۲۷ به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بیمه‌های اموال، مسئولیت و اشخاص با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریالی منقسم به ۲۰۰ میلیون سهم با ارزش اسمی یک هزار ریالی در سازمان ثبت شرکتها با شماره ثبت ۲۴۱۰۵۹ ثبت شد و در تاریخ ۱۳۸۳/۱۲/۱۱مجوز فعالیت خود را در رشته های زندگی ، غیر زندگی و بیمه های اتکایی از بیمه مرکزی دریافت نمود و به عنوان ششمین عضو گروه مالی سامان فعالیت خود را آغاز کرد.

بانک سامان، شرکت سرمایه‌گذاری بانک سامان، شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه ، صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران و مؤسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد به همراه جمعی از اشخاص حقیقی و حقوقی با سوابق طولانی در صنایع مالی و تولیدی اعضای هیأت مؤسس شرکت بیمه سامان را تشکیل می‌دهند.

بنیانگذاران و مدیران این شرکت سالهاست که از دست ‌اندرکاران با تجربه صنعت بیمه می‌باشند که با یک چنین متاع ارزشمندی قدم در این راه گذاشته‌اند و امروزه تجربه آنان در سایه بیمه سامان تبلور یافته است.

سرمایه فعلی شرکت طی مصوبه مجمع عمومی عادی سالانه مورخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹، به مبلغ ۲,۰۵۵,۰۱۹ میلیون ریال افزایش یافت.

اعضای هیأت مدیره به ‌منظور جلب رضایت مشتریان و ارائه سرویس مطلوب به بیمه‌گذاران در انتخاب مدیران ارشد ومیانی اقدام به جذب نیروهایی متخصص و مجرب در امور بیمه‌ای با هدف مشترک ایجاد خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات در صنعت بیمه نمودند. مدیران بیمه سامان بر این باورند که با استفاده از آخرین دانشها و ابزارهای حرفه‌ای و اعتقاد بر اصل مشتری‌ مداری تمامی نیازهای بیمه‌ای مشتریان را شناسایی کرده و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.

کادر کارشناسی بیمه سامان با برخورداری از تحصیلات دانشگاهی و آشنایی کامل با صنعت بیمه، زیر نظر مدیران با تجربه، سعی در حفظ منافع بیمه شدگان خود داشته و می کوشند با ارایه مشاوره در زمینه مدیریت ریسک، از بروز خسارات احتمالی برای بیمه گذاران پیشگیری نمایند.

بیمه سامان با اعتقاد به لزوم تعامل وهمدلی با گروه های ذینفع همواره درصدد است، با اتکا به سرمایه های مالی و انسانی مناسب، خدمتی متمایز را برای بیمه گذاران خود به ارمغان آورد.

نمایندگی بیمه سامان در اهواز: زیتون کارمندی -خیابان اصلی زیتون نبش عباسی جنب بستنی رضا پلاک ۱۱

شماره تماس: ۰۹۱۶۷۵۴۸۱۱۷ مکوندی

 

 

 

شاخه های بیمه ای فعال در بیمه سامان

بیمه درمان تکمیلی سامان

شرکت بیمه سامان یکی از برترین شرکت های ارائه کننده بیمه درمان تکمیلی می باشد. یکی از مزایا بیمه تکمیلی سامان ارائه بیمه تکمیلی انفرادی توسط این شرکت بیمه می باشد که بیمه سامان بیمه انفرادی را در طرح های مختلف با پوشش ها و تعهدات مختلف ارائه می دهد. علاوه بر بیمه تکمیلی انفرادی، بیمه تکمیلی خانواده و بیمه تکمیلی گروهی نیز توسط شرکت بیمه سامان ارائه می شود که میزان حق بیمه، سقف پوشش ها و تعهدات هر بیمه نامه بر اساس طرح و نوع بیمه انتخابی شما متفاوت می باشد.

بیمه بدنه سامان

شرکت بیمه سامان پوشش های کاملی را در بیمه بدنه به بیمه گذاران خود ارائه می دهد. پوشش های بیمه بدنه سامان عبارتند از تصادف، آتش سوزی، صاعقه، انفجار و سرقت کلی خودرو و پوشش‌های اضافی مثل سرقت در جای قطعات، ایاب و ذهاب، شکست شیشه، نوسانات قیمت، بلایای طبیعی، حذف فرانشیز و …. . در زمان خرید بیمه بدنه سامان این شرکت تخفیفات مختلفی را به بیمه گذاران خود ارائه می دهد ،برخی از تخفیفات بیمه بدنه سامان عبارتند از تخفیف عدم خسارت، تخفیف برای دارندگان حساب در بانک سامان، تخفیف برای دارندگان بیمه عمر سامان، تخفیف برای خودروی صفر کیلومتر، تخفیف بر اساس ارزش خودرو.

بیمه شخص ثالث سامان

یکی از رشته های بیمه ای شرکت بیمه سامان بیمه شخص ثالث می باشد، از آنجاییکه بیمه ثالث یک بیمه نامه اجباری بوده و با توجه به یکسان سازی قیمت پایه بیمه ثالث از طرف بیمه مرکزی تفاوت قیمت زیادی با سایر شرکت های بیمه ندارد. از مزایای بیمه ثالث سامان به این نکته اشاره کرد که بیمه سامان دارای خسارت سیار می باشد.

بیمه عمر سامان

می توان گفت شرکت بیمه سامان در رشته بیمه عمر یکی از توانمندترین و خلاق ترین شرکت های بیمه ای می باشد که طرح های مختلف را با پوشش های کامل بیمه ای به بیمه گذاران ارائه می نماید. طرح جامع عمر و زندگی سامان در حال حاظر از جمله طرح های ویژه برای بیمه عمر سامان می باشد که تعداد بیماری های خاص بالایی را با سقف تعهدات بالایی را پوشش می دهد.

بیمه آتش سوزی سامان

شرکت بیمه سامان با ارائه پوشش های کامل خسارت هایی را که ممکن است در اثر آتش سوزی، سرقت و  بلایای طیبعی و سایر خطرات تحت پوشش این بیمه نامه به اموال و سرمایه و ساختمان بیمه گذارن در محل زندگی شان و یا مغازه و مراکز تجاری و ادرای و یا واحد های صنعتی و غیر صنعتی وارد شود را تحت پوشش خود قرار می دهد. بیمه سامان طرح های مختلفی را برای این بیمه نامه با کاربری های مربوطه ارائه می کند. اطلاعات بیشتر را در مطلب بیمه آتش سوزی سامان بخوانید.

بیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی سامان یکی از برترین و کامل ترین انواع بیمه مسافرتی در بین بیمه نامه های مسافرتی  شرکت‌های بیمه می باشد. شرکت کمک رسان پرداخت خسارت بیمه مسافرتی سامان از طریق شرکت Mideast  است که علاوه بر داشتن اپراتور فارسی زبان، امکان پرداخت مستقیم هزینه‌ها را در کشور مقصد دارد.

بیمه مسئولیت سامان

رشته بیمه مسئولیت از جمله رشته های بیمه ای می باشد که توسط شرکت بیمه سامان ارائه می شود. این رشته بیمه ای دارای زیر مجموعه های مختلفی می باشد که برای هر نوع فعالیت بیمه  نامه مخصوص آن رشته بیمه ای را ارائه می کند.

بیمه مهندسی سامان

بیمه  مهندسی سامان در ۶ نوع بیمه نامه از قبیل(بیمه تمام خطر پیمانکاران،  بیمه تمام خطر نصب، بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاران، بیمه شکست ماشین آلات، بیمه تجهیزات الکترونیکی، بیمه ریسک های تکمیل شده ساختمانی) به بیمه گذاران این بیمه نامه با توجه نوع فعالیتشان ارائه می شود.

روش های استعلام بیمه سامان

شرکت بیمه سامان یکی از شرکت های برتر در ارائه خدمات بیمه ای به صورت بیمه آنلاین می باشد، صدور بیمه آنلاین مسافرتی و استعلام انواع بیمه نامه به صورت آنلاین را از طریق وب سایت سامان به بیمه گذاران خود ارائه می دهد.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi