کرونا ۲۴۹ نفر را در جنوب غرب خوزستان مبتلا کرد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۵ ب٫ظ
کرونا ۲۴۹ نفر را در جنوب غرب خوزستان مبتلا کرد زمان مطالعه: < 1 دقیقه رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: در شبانه‌روز گذشته، ۲۴۹ نفر در شهرستان‌های شادگان، آبادان و خرمشهر به کرونا مبتلا شدند. به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، شکرالله سلمان زاده پیش از ظهر پنجشنبه درباره جدیدترین آمار کرونایی در جنوب غرب خوزستان، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۵۸ نمونه کرونایی گرفته شد که […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: در شبانه‌روز گذشته، ۲۴۹ نفر در شهرستان‌های شادگان، آبادان و خرمشهر به کرونا مبتلا شدند.

به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، شکرالله سلمان زاده پیش از ظهر پنجشنبه درباره جدیدترین آمار کرونایی در جنوب غرب خوزستان، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۵۸ نمونه کرونایی گرفته شد که ۲۴۹ مورد (۱۱۲ نفر از آبادان، ۱۰۱ نفر از خرمشهر و ۳۶ نفر از شادگان) ابتلای جدید به کرونا ثبت شد.

وی، از درمان سرپایی ۲۳۳ نفر (آبادان ۱۰۲ نفر، خرمشهر ۹۹ نفر و شادگان ۳۲ نفر) خبر داد و افزود: در روز گذشته نیز ۴۸ نفر بستری و ۴۹ نفر هم بهبود و از بیمارستان مرخص شدند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان، از فوت دو بیمار مبتلا به کرونا در شبانه‌روز گذشته در خرمشهر خبر داد و بیان کرد: در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان ۲۵۹ نفر است.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi