مدیرعامل فولاد خوزستان در پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت

تاریخ انتشار: دوشنبه 31 شهریور 1399 | 14:03 ب.ظ
مدیرعامل فولاد خوزستان در پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان/ مدیرعامل فولاد خوزستان در پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم هفته دفاع مقدس نمودار مجموعه‌ ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین است. روزهایی که ذره ذره خاک میهن اسلامی مان، سربلندی ملتی را […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان/ مدیرعامل فولاد خوزستان در پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دفاع مقدس نمودار مجموعه‌ ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین است. روزهایی که ذره ذره خاک میهن اسلامی مان، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستادگی نمودند.
بی تردید هفته بزرگ داشت “دفاع مقدس” که به فرموده‌ی مقام معظم رهبری «اوج افتخارات ملت ایران است»، فرصت ارزشمند و مغتنمی می باشد تا ملت سرافراز و غیور ایران اسلامی بار دیگر با مرور خاطرات و حماسه های سرداران دلیر خود در جبهه های حق علیه باطل، ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر، از رزمندگان، ایثارگران و یادگاران هشت سال جنگ تحمیلی، تجلیل و تکریم نمایند.
اینجانب با گرامی داشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاور مردی های شهیدان، رزمندگان و ایثارگران، بدینوسیله مراتب تقدیر خویش را به مناسبت این ایام غرور آفرین ابراز نموده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیقات روز افزون مردم شریف استان خوزستان و همکاران پرتلاشم در شرکت فولاد خوزستان که نقش به سزایی در دفاع مقدس را ایفا نمودند، مسئلت می نمایم.

علی محمدی
مدیر عامل فولاد خوزستان

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار