برگزاری سوگواره احلی من العسل با حضور هشت هزار دانش‌آموز خوزستانی

تاریخ انتشار: یکشنبه 17 تیر 1403 | 18:04 ب.ظ
برگزاری سوگواره احلی من العسل با حضور هشت هزار دانش‌آموز خوزستانی زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ عاشورایی و بسط ارزش‌های مکتب حسینی غایت نظام تعلیم و تربیت است گفت: پیش‌بینی می‌شود ۸۰۰۰ دانش‌آموز خوزستانی در سوگواره «احلی من العسل» شرکت کنند.
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش نخبگان و به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، عبدالله حبیبی در کارگروه استانی هماهنگی سوگواره دانش‌آموزی «احلی من العسل» با تاکید بر اهمیت توجه به مفاهیم عاشورایی، اظهار کرد: دوازدهمین دوره سوگواره محرمی «احلی من العسل» گرامیداشت شهادت حضرت قاسم ابن الحسن (ع) همزمان با سراسر کشور و در روز بیست‌ویکم تیر و همزمان با پنجم محرم در سراسر مناطق و نواحی استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: این مراسم در اهواز و به صورت متمرکز در محل یادمان شهید هاشمی با حضور دانش‌آموزان نواحی چهارگانه اهواز برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود ۸۰۰۰ دانش‌آموز خوزستانی در این سوگواره محرمی شرکت کنند.

حبیبی تصریح کرد: ترویج فرهنگ عاشورایی و بسط ارزش‌های مکتب حسینی غایت نظام تعلیم و تربیت است و بر این اساس تلاش همه متولیان تعلیم و تربیت استان در راستای تقویت برنامه‌های تربیتی به ویژه سوگواره‌های محرمی با محوریت دانش‌آموزان است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار