پیام تبریک و قدردانی دکتر همایون یوسفی،نماینده ادوار،عضو شورای راهبردی و ستاد سلامت کشور و رئیس ستاد سلامت خوزستان در ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان

تاریخ انتشار: یکشنبه 17 تیر 1403 | 16:24 ب.ظ
پیام تبریک و قدردانی دکتر همایون یوسفی،نماینده ادوار،عضو شورای راهبردی و ستاد سلامت کشور و رئیس ستاد سلامت خوزستان در ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان زمان مطالعه: < 1 دقیقه دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حالی تا پاسی از شب ادامه داشت که صف‌های طولانی و حضور میلیونی مردم پای صندوق‌های اخذ رای نقشی دیگر بر تارک تاریخ نگاشت
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان/ دکتر همایون یوسفی نماینده اسبق مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی،در پیامی ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم شریف خوزستان و ایران ،انتخاب دکتر مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور دولت چهاردهم را تبریک گفت.

 

“بسم الله الرحمن الرحیم”

به لطف خداوند بزرگ،دعوت رهبر معظم انقلاب اسلامی و قدرشناسی از خدمات شهید جمهور عزیزمان که با لبیک میلیونی مردم در سراسر کشور همراه بود،بار دیگر دشمن تا دندان مسلح به انواع امپراطوری رسانه‌ای، رسانه سیاه و ناامیدسازی را شکست داد.

دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حالی تا پاسی از شب ادامه داشت که صف‌های طولانی و حضور میلیونی مردم پای صندوق‌های اخذ رای نقشی دیگر بر تارک تاریخ نگاشت.

انتخاب برادر عزیز و خدوم،دکتر مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور دولت چهاردهم را خدمت مقام ایشان و ملت شریف ایران تبریک عرض می‌نمایم.

امیدوارم ایشان با توفیقات الهی در راه خدمتگزاری به کشور عزیزمان ایران موفق باشند.

هم چنین از آحاد مردم شریف ایران و خوزستان و خانواده معزز شاهد و ایثارگر،اصحاب رسانه،خبرنگاران،خبرگزاری‌ها و همچنین ستادهای انتخاباتی نامزدهای محترم و طرفداران عزیز ایشان قدردانی می‌کنم.

《دکتر همایون یوسفی》

《۱۶ تیرماه ۱۴۰۳》

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار