افتتاح محور L۴۰۰ تقاطع غیرهمسطح شهید کجباف اهواز+ گزارش تصویری

تاریخ انتشار: شنبه 26 خرداد 1403 | 01:03 ق.ظ
افتتاح محور L۴۰۰ تقاطع غیرهمسطح شهید کجباف اهواز+ گزارش تصویری زمان مطالعه: ۲ دقیقه ۹۸۰۰ میلیارد ریال پروژه‌های عمرانی و ترافیکی کلانشهر اهواز به بهره‌برداری رسید
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان محور L۴۰۰ تقاطع غیرهمسطح شهید کجباف بزرگترین تقاطع غیرهمسطح جنوب غرب کشور همزمان با ۹۸۰۰ میلیارد ریال پروژه‌های عمرانی و ترافیکی کلانشهر اهواز به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار نخبگان، علی‌ اکبر حسینی‌ محراب روز پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه در آیین بهره‌برداری از این پروژه‌ها گفت: از همه کسانی که در این زمینه زحمت کشیدند و موجب خوشحالی مردم شدند، تشکر می‌کنم. شهید رئیسی مسیر جدیدی به ما نشان داد و می‌شود با کار برای مردم، به نقطه‌ای رسید که این گونه خدا بپذیرد و بالاترین مقام یعنی شهادت را نصیب کند.

وی افزود: خدماتی که به مردم ارائه می‌شود خیلی زود موجب رضایت دل مردم به ویژه اهوازی‌ها می‌شود. باید هر چه می‌توانیم تلاش کنیم اهواز را زیباتر کنیم و مردم بتوانند از این مواهب به نحو احسن استفاده کنند.

استاندار خوزستان گفت: خوشبختانه آخرین محور پروژه شهید کجباف تکمیل شد و امیدواریم روزبه‌روز تکمیل و افتتاح کارها بیشتر شود. چندین کار دیگر باقی مانده است که باید پیگیری شوند تا چهره شهر زیباتر شود و رضایت‌مندی مردم نسبت به مسئولان و دولت را بیشتر کنیم.

۹۸۰۰ میلیارد ریال پروژه‌های عمرانی و ترافیکی شهرداری اهواز عصر امروز با حضور استاندار خوزستان و دیگر مسئولان به بهره‌برداری رسید.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار