کشف ۸۹ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در خوزستان

تاریخ انتشار: شنبه 8 بهمن 1401 | 23:17 ب.ظ
کشف ۸۹ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در خوزستان زمان مطالعه: < 1 دقیقه فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به اجرای طرح چهارروزه جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در خوزستان گفت: ۸۹ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز به‌همراه یک‌هزار و ۸۲۴ عدد انواع فشنگ مربوطه در خوزستان کشف و جمع‌آوری شد. به گزارش نخبگان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمد صالحی با تأکید بر […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به اجرای طرح چهارروزه جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در خوزستان گفت: ۸۹ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز به‌همراه یک‌هزار و ۸۲۴ عدد انواع فشنگ مربوطه در خوزستان کشف و جمع‌آوری شد.

به گزارش نخبگان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمد صالحی با تأکید بر برخورد قاطعانه پلیس با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز و عاملان تیراندازی اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت عمومی و سلب تحرک مجرمان و قانون‌گریزان، طرح جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی خوزستان به‌مدت چهار روز اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌های انتظامی در سراسر خوزستان با تسلط اطلاعاتی و انجام اقدامات خاص پلیسی ۷۷ نفر از دارندگان سلاح غیرمجاز و عاملان تیراندازی را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی در چندین عملیات منسجم و مقتدرانه دستگیر کردند.

صالحی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند، ادامه داد: تأمین امنیت شهروندان وظیفه پلیس و عبور از آن خط قرمز فراجا است و با فرد یا افرادی که قصد خدشه‌دار کردن آن را داشته باشند با اقتدار برخورد خواهیم کرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار